40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Betsafe” prognozē: Kanāda pret Franciju

Nikolass Batums, likme.tv
25. augusts, 2023, 12:51

Ar astoņām spēlēm 25. augustā iesāksies FIBA Pasaules kausa izcīņa. H grupā, neskaitot Latvijas – Libānas dueli, pulksten 16:30 laukumā dosies vieni no galvenajiem ne tikai grupas, bet arī turnīra favorītiem Francija un Kanāda. Kāds ir spēles fons, un kāds ir “Betsafe” sporta totalizatora likmju piedāvājums uz šo maču?

Fons

Šis mačs ir viens no centrālajiem mačiem visā grupu turnīrā, jo Francija un Kanāda abas tiek minētas kā nākamās reālākās kandidātes aiz ASV uz zelta godalgas izcīnīšanu (abām izlasēm šāda iespējamība novērtēta ar koeficientu 9.00). Francija pēdējos trīs lielajos forumos tikusi medaļnieču godā – “Eurobasket 2022” sudrabs, Tokijas OS sudrabs, kā arī 2019. gada PK Ķīnā bronza. Kopējā statistika ir vēl iespaidīgāka – no pēdējiem septiņiem lielajiem turnīriem sešos franči tikuši pie medaļām. Tikmēr Kanāda, lai arī Pasaules kausā piedalījusies 14 reizes, nekad nav izcīnījusi neviena kaluma medaļu.

Abu komandu sastāvā ir solīds NBA spēlētāju kontingents – Francijai tādi ir četri, bet kopumā septiņi no 12 spēlētājiem palīdzēja Tokijā izcīnīt sudrabu. Savukārt Kanādai ir septiņi NBA vīri, iztrūkstot dažiem līderiem – Endrjū Viginsam un šī gada čempionam Džamalam Murejam.

Potenciālie līderi

Kanādai par galveno spēku uzbrukumā noteikti kalpos Šajs Džildžess – Aleksanders, kuram “Betsafe” eksperti prognozē labākās izredzes kļūt par turnīra rezultatīvāko spēlētāju – koeficients šādai iespējamībai ir 4,25, aiz sevi atstājot tādus vīrus kā Luka Dončiču un Entoniju Edvardsu.

Tikmēr Francijai ierindā ir vairākkārtējais NBA labākais aizsardzības spēlētājs Rūdijs Gobērs, kuram tiek prognozēts labākā tituls cīņā par atlēkušajām bumbām starp visiem turnīra spēlētājiem (koeficients uz šādu iespējamību 5,50). Tāpat piedāvājumā ir citu spēlētāju individuālie rādītāji konkrētajā spēlē, uz kuriem ir iespējams izdarīt likmes – gūtie punkti, atlēkušās bumbas un citi.

Likmes

“Betsafe” bukmeikeri par šī mača nelieliem favorītiem izvirzījuši Franciju (51% pret 49%). Tāpat tiek prognozēts ļoti rezultatīvs mačs. Vidējā kopā gūto punktu robeža noteikta 167,5. Attiecīgi “vairāk” piešķirts koeficients 1,90, bet “mazāk” 1,92. Ar pilnu likmju piedāvājumu uz šo spēli var iepazīties šeit.

Sekojiet līdzi “Betsafe” piedāvājumiem visas Pasaules kausa izcīņas garumā, jo ik dienas mūsu eksperti nāks klajā ar īpašajiem piedāvājumiem un likmēm uz svarīgāko šī gada basketbola notikumu pasaulē!

Ienāc “Betsafe” mājaslapā un iepazīsties ar pilnu piedāvājumu spektru – sākot no iepriekš minētajām prognožu iespējām, turpinot ar dažādu citu likmju klāstu: kura no divām izlasēm būs augstāk, kurš būs katras izlases rezultatīvākais spēlētājs un daudzām citām iespējām!

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
4.5/5
2 balsis