40 EUR bezriska likme
Saņemt

PK futbolā 13. diena: Grupu turnīrs noslēdzas ar G un H grupu mačiem

Kazemiru un Vinisiuss
2. decembris, 2022, 7:28
Kazemiru un Vinisiuss | Foto: FIFA

Pasaules kauss futbolā ceturtdien turpinās ar G un H grupu cīņām. Šis ir pēdējais aplis grupu turnīrā, kurā noskaidrojas visas izslēgšanas spēļu dalībnieces. Arī piektdien gaidāmas vairākas ļoti aizraujošas cīņas, kuras noteiks vairāku izlašu likteņus.

2. decembra spēles

H grupa
17:00 Gana ( 4.30) – Urugvaja ( 1.94)
17:00 Dienvidkoreja ( 3.92) – Portugāle ( 1.96)

G grupa
21:00 Kamerūna ( 7.50) – Brazīlija ( 1.47)
21:00 Serbija ( 2.66) – Šveice ( 2.81)

Gana – Urugvaja

H grupā pārliecinošā vadībā ar sešiem punktiem ir Portugāle, bet Gana ir otrajā vietā ar trijiem punktiem. Katrai pa vienam punktam ir Dienvidkorejai un Urugvajai. Tas nozīmē, ka Ganai pietiks ar neizšķirtu pie nosacījuma, ka Dienvidkoreja neuzvar Portugāli ar vismaz divu vārtu pārsvaru, bet Urugvajai obligāti ir jāuzvar un jācer uz dienvidkorejiešu neveiksmi.

Dienvidkoreja – Portugāle

Portugāle jau ir nodrošinājusi dalību “play-off”, bet Dienvidkorejai ir obligāti jāuzvar, kā arī jācer, ka paralēlajā mačā būs neizšķirts vai uzvarēs Urugvaja. Taču arī tad nekas vēl nebūs garantēts, jo visu noteiks vārtu attiecība un ja nepieciešams, arī citi aspekti, piemēram, gūtie vārti. Dienvidkorejas situācija šajā grupā ir vissarežģītākā, ņemot vērā spēcīgo pretinieku pēdējā mačā.

Kamerūna – Brazīlija

G grupā ir identiska situācija – pirmajai vietai, proti, Brazīlijai ir seši punkti, otrajā pozīcijā esošā Šveice iekrājusi trijus, bet pa vienam ir Kamerūnai un Serbijai. Kamerūnai ir jāuzvar un jācer uz neizšķirtu vai Serbijas uzvaru paralēlajā mačā, taču, tāpat kā H grupā Dienvidkorejai, arī kamerūniešiem tas neko negarantē, jo visu tad tik un tā noteiks vārtu attiecība vai citi aspekti. Brazīlija savukārt dalību “play-off” ir nodrošinājusi.

Serbija – Šveice

Šveicei pietiks ar neizšķirtu pie nosacījuma, ka Kamerūna neuzvar Brazīliju, savukārt Serbijai obligāti ir jāuzvar un jācer, ka Kamerūna zaudēs vai spēlēs neizšķirti ar Brazīliju. Šveices situācija ir mazliet vienkāršāka, jo der arī neizšķirts, tomēr zaudējuma gadījumā būs jābrauc mājās un priekšroka “play-off” mačos jādod Serbijai.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss