Septiņkārtējais čempions uzskata, ka F1 pārvērties par bagātnieku sportu

Likme TV 21.05.21, 13:07

Formula 1 (F1) “Mercedess” komandas pilots Lūiss Hamiltons atklājis savas domas par jaunajiem pilotiem un finansiālajām problēmām, ar ko viņiem nākas saskaties.

“To vai šobrīd ir labi braucēji vai slikti, grūti spriest. Es cīnījos ar Niko Rosbergu un Robertu Kubicu, pirms tam bija Fernando Alonso, Mihaela Šumahera ēra. Vienmēr kāds ir valdījis,” par pašreizējo situāciju izteicās pieredzējušais sportists.

Braucējs uzskata, ka šobrīd F1 ir pārvērtusies par miljonāru sportu: “Ja es šodien sāktu darboties no “strādnieku” klases, man nekas nesanāktu, jo citiem ir vairāk naudas. Uzskatu, ka mums jāpanāk, ka šis sports būtu pieejamāks plašākai sabiedrībai, nevis tikai bagātniekiem.”

“Starp pilotiem ir trīs miljardieru dēli, Ņikita Mazepins, kura tēvs sponsorē “Haas”, Lenss Strols (Aston Martin) un Nikolas Latifi (Williams).”

Uz jautājumu, kurš britu pilotā uzskatos būs nākamais čempions un vai tas būs “Red Bull” pilots Makss Verstapens, Hamiltons nespēja atbildēt viennozīmīgi: “Es nezinu. Ir vairāki talantīgi braucēji, piemēram Lando Noriss ir ar milzīgu potenciālu, tāapat Šarls Leklērs. Es nevaru paredzēt, kurš no viņiem kļūs par čempionu.”

Šobrīd pēc aizvadītiem četriem posmiem Hamiltons ir kopvērtējuma līderis, viņam aiz muguras ir Verstapens, bet trešajā pozīcijā brita komandas biedrs, soms Valteri Botass.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT