40 EUR bezriska likme
Saņemt

Rīgas Dome atklāj cik piešķirs PČ hokejā rīkošanai

Arēna "Rīga", likmetv
6. maijs, 2021, 16:51
Arēna "Rīga" | Foto: Rīgas "Dinamo"

Rīgas dome Pasaules čempionāta hokejā norisei Rīgā piešķirs 526 066 eiro, izriet no ceturtdien domes Finanšu un administrācijas lietu komitejas pieņemtā lēmuma.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments lūdzis Rīgas domi piešķirt finansējumu 526 066 eiro apmērā no pašvaldības 2021.gada pamatbudžeta programmas “Izdevumi neparedzētiem gadījumiem”. 500 000 eiro paredzēti organizatorisko izdevumu segšanai Pasaules čempionāta hokejā vīriešiem norisei Rīgā, tai skaitā dalībnieku ēdināšanai un izmitināšanai Rīgas viesnīcās, sporta bāzu izmantošanai. Šie līdzekļi tiks piešķirti SIA “Hokeja akadēmija”.

26 066 eiro ieplānoti autobusu īrei dalībnieku pārvadāšanai, ko nodrošinās SIA “Rīgas satiksme”.

Komisija ceturtdien departamenta pieprasījumu apstiprināja.

LETA jau ziņoja, ka marta sākumā valdība atbalstīja rosinājumu piešķirt līdz 3,7 miljonus eiro no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem, lai segtu pasaules čempionāta hokejā vīriešiem organizēšanas izdevumus.No valsts budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem” līdz 3 609 736 eiro piešķirts Izglītības un zinātnes ministrijai un pārskaitīšanai Latvijas Hokeja federācijai, savukārt līdz 90 264 eiro piešķir Iekšlietu ministrijai.

Kopējās visa čempionāta organizēšanas izmaksas būs 12 miljoni eiro.

2021.gada pasaules čempionāts ieplānots no 21.maija līdz 6.jūnijam. Iepriekš bija plānots, ka meistarsacīkstes sāksies 7.maijā, taču tās tika pārceltas pāris nedēļas uz priekšu, jo Eiropā varētu aizkavēties nacionālo čempionātu izspēle.

Rīga pasaules meistarsacīkstes līdz šim vienīgo reizi uzņēmusi 2006.gadā.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis