40 EUR bezriska likme
Saņemt

Ramoss oficiāli pametis Madrides “Real”

Serhio Ramoss, likmetv
17. jūnijs, 2021, 12:19
Serhio Ramoss | Foto: Sky Sports

Spānijas otrā spēcīgākā futbola kluba Madrides “Real” kapteinis un ilggadējais spēlētājs Serhio Ramoss pmaetīs karalisko vienību, portālā “Twitter” paziņos sporta žurnālists Fabricio Romano.

35 gadus vecais futbolists “Real” pavadīja 16 sezonas un guva 72 vārtus. Pirms tam spānis sezonu pavadīja “Sevilla”. Romano savā sociālo tīklu profilā paziņojis arī to, ka “Sevilla” nav klubs, kurā Ramoss atgriezīsies, bet sarunas notiekot ar citu vienību.

Spēlētājs ir pārstāvējis visa vecuma Spānijas jaunatnes izlases un šobrīd ir arī nacionālajā valstsvienībā, tiesa 2021. gada Eiropas čempionātā Ramoss nepiedalās.

Agrāk tika vēstīts, ka interesi par 35 gadus veco aizsargu izrāda arī Anglijas čempione Mančestras “City”.

Aizvadītajā sezonā futbolists La Līgā piedalījās vien 15 mačos, izceļoties ar diviem precīziem sitieniem. Viņam arī pieci dueļi UEFA Čempionu līgā, kuros divas reizes pārspēja pretinieku vārtsargu un reizi rezultatīvi piespēlēja. Divi gūti vārti arī pārstāvot Spāniju UEFA Nāciju līgā.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss