PSG uzbrucējs tiek apsūdzēts bruņotā uzbrukumā

Likme TV 15.05.21, 11:59

Parīzes “Saint-Germain” (PSG) uzbrucējs Neimars apsūdzēts bruņotā uzbrukumā, vēsta portāls “iG”.

Ar šādu apsūdzību klajā nācis brazīliešu deputāts un LGBT+ aktīvists Agripino Magaljainšs. Aktīvists iesniedzis prasību Sanpaulu tiesā, ka futbolists esot organizējis uzbrukumu viņam, bet Neimara advokāts esot draudējis ar slepkavību. Pēc deputāta domām šis uzbrukums notika, jo viņš ir vecis izmeklēšanu pret slaveno brazīlieti.

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Magaljainšs apgalvo, ka spēlētājs esot veicis homofobiskas frāzes sarunā ar draugiem, kad tie runājuši par viņa mātes bijušo draugu – esportistu Tjago Ramosu.

Francijas kluba spēlētāja māte esot Ramosu izmetusi no dzīvokļa pēc tam, kad uzzinājusi, ka viņam ir poligāmiskas attiecības ar vīriešiem un viņš esot ticies ar Neimara pavāru. Pēc tā brazīlietis it kā paziņojis, ka visus homoseksuāļus vajadzētu iesprostot un nogalināt.

Deputāts apgalvo, ka viņš esot aplaupīts tieši šīs izmeklēšanas dēļ. Viņš apgalvo, ka varēja būt nogalināts, bet tas nav noticis, jo nav izšāvusi pistole.

Šīs situācijas dēļ Magaljainšam nākas slēpties un aiziet no darba. Aktīvists no Neimara un viņa advokāta pieprasa kompensāciju 155 tūkstošu eiro apmērā.

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
100% cashback līdz 40 EUR! SAŅEMT