Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Ostapenko jau pirmajā kārtā noslēdz Romas “WTA 1000” dubultspēļu turnīru

Aļona Ostapenko, likmetv
10. maijs, 2021, 16:32
Aļona Ostapenko, likmetv | Foto: Tennis Picks

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko pirmdien piedzīvoja zaudējumu Romas “WTA 1000” sērijas dubultspēļu turnīra pirmajā kārtā.

Ostapenko pārī ar ukrainieti Ļudmilu Kičenoku pirmajā kārtā piekāpās rīkotāju speciālo ielūgumu saņēmušajām itālietēm – Džūlijai Gato-Montikonei un Bjankai Turati – 3-6, 2-6.

Par zaudējumu pirmajā kārtā Ostapenko saņems vienu pasaules ranga punktu.

Vienspēlē Ostapenko (WTA 49.) pirmajā kārtā tiksies ar Johannu Kontu no Lielbritānijas.

Jau ziņots, ka Anastasija Sevastova (WTA 47.), spītējot savainojumam, pirmdien vienspēļu pirmajā kārtā ar 3-6, 6-1, 6-3 uzvarēja šveicieti Žilu Teihmani (WTA 54.).

Par otrās kārtas sasniegšanu Sevastova nopelnījusi 60 WTA ranga punktus. Pērn viņa izstājās jau pirmajā kārtā.

Otrajā kārtā uzvarētāju gaida pasaules devītā rakete Karolīna Plīškova no Čehijas, kura no pirmās kārtas ir brīva.

Turnīrs Romā notiek uz māla seguma.

Pērn Sieviešu tenisa asociācija (WTA) līdz ar zīmola atjaunošanu veica arī izmaiņas tās rīkoto turnīru kategoriju nosaukumos. Izmaiņas veiktas sadarbībā ar Tenisa profesionāļu asociāciju (ATP), lai sporta veida augstākajā līmenī būtu līdzjutējiem saprotama sacensību struktūra.

Sākot ar 2021.gadu, WTA rīkotajos turnīros augstākais līmenis ir WTA 1000 (iepriekš – “Premier Mandatory” un “Premier 5”), tam seko WTA 500 (“Premier 700”), WTA 250 (“International”) un WTA 125 (125 K) līmeņi. Turnīros iegūstamie punkti un naudas prēmijas palikuši tie paši, kas iepriekš.

Jūnijā pēc Francijas atklātā čempionāta noslēgsies kvalifikācija 2021.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm. Abas Latvijas vadošās tenisistes šobrīd ir labās pozīcijās, lai izcīnītu ceļazīmes uz Tokiju.

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis