Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Omskā par godu “Avangard” panākumam nosauks ielu

Omskas gubernators Aleksandrs Burkovs, likmetv
29. aprīlis, 2021, 12:08
Omskas gubernators Aleksandrs Burkovs | Foto: Sergejs Šeļega, BELTA

Omskas apgabala gubernators, Aleksandrs Burkovs,  paziņojis, ka par godu Omskas “Avangard” panākumam Gagarina kausā, viena iela tiks pārdēvēta komandas vārdā.

“Čempioni! Omskieši Gagarina kausu gaidīja kopš 2004. gada un izdevās! “Avangard” uzvarēja finālsērijas sestajā spēlē pret Maskavas CSKA ar rezultātu 1:0 un 4-2 sērijā. Mēs ticējām vienībai un uzvarējām!” priecājās gubernators.

“Apsveicu visus, dārgie draugi! Paldies visiem spēlētājiem un atbalstītājiem! Pasakos “Avangard” par šo sezonu. Nākamajā gadā gaidīsim vienību atpakaļ mājas arēnā,” turpināja Burkovs.

“Izvēlēsimies ielu, ko nosauksim par godu klubam, kā jau apsolīju!” solījumu turēja apgabala gubernators.

Jāatzīmē, ka Omskā jau ir “Avangarda” iela, kas nav saistīta ar hokeja vienību.

Vakar jau ziņojām, ka Latvijas hokeja izlases trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” ar 1:0 un sērijā 4-2, pārspēja galvaspilsētas vienību Maskavas CSKA.

 

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis