Merzļikinam un “Blue Jackets” neizdodas atkārtoti uzvarēt “Lightning”

Elvis Merzļikins, likmetv
2. aprīlis, 2021, 9:01

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Kolumbusas “Blue Jackets” vārtos piedzīvoja zaudējumu.

“Blue Jackets” viesos ar 2:3 (0:1, 1:0, 1:2) piekāpās Tampabejas “Lightning”.

Merzļikins atvairīja 31 no 34 metieniem, tverot 91,2% raidījumu. Iepriekšējā spēlē vārtsargs pret “Lightning” atvairīja 37 metienus, palīdzot izcīnīt uzvaru ar rezultātu 3:1.

Latvijas izlases vārtsargs pirmo reizi kapitulēja pirmā perioda 16.minūtē. “Lightning” ieguva iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā, kuru ar precīzu metienu pēc lieliskas saspēles realizēja Breidens Points. Zeks Verenskis otrā perioda vidū rezultātu izlīdzināja, taču Ēriks Robinsons aptuveni 20 minūtes vēlāk vadībā jau izvirzīja “Blue Jackets”.

“Lightning” uzvaru izrāva spēles pēdējās piecās minūtēs. Trešā perioda 15.minūtē Merzļikinu no iemetiena apļa pārspēja Ross Koltons, bet minūti vēlāk Points lielā ātrumā devās uz vārtiem un izpildīja metienu, ripai trāpot pa Davidu Savarda kāju, kas vārtsargam liedza tvert ripu.

Robinsons un Verenskis spēli noslēdza ar vārtiem un rezultatīvu piespēli, bet divas piespēles nopelnīja Makss Domi. Uzvarētāju labā divus vārtus guva Points.

“Blue Jackets” ar 36 punktiem 38 spēlēs Centrālajā divīzijā ieņem astoto vietu.