40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Mavericks” vasarā varētu pievienoties nopietns pastiprinājums garajā galā

Lauri Markanens, likmetv
24. maijs, 2021, 15:04
Lauri Markanens | Foto: Sky Sports

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Čikāgas “Bulls” līderis Lauri Markanens starpsezonā varētu kļūt par Kristapa Porziņģa komandas biedru Dalasas “Mavericks”, ziņo “Chicago Sun-Times” insaideris Džo Kolijs.

“Vasarā somu basketbolists kļūs par ierobežoti brīvo aģentu un Dalasa ir komanda, kurā soms vēlas turpināts karjeru, bet par to nerunā. Viņš vēlas apvienoties ar Luku (Dončiču) un Kristapu (Porziņģi). “Mavericks” būs vieta, lai samaksātu algu un viņiem vajag pastiprinājumu uz trīs punktu līnijas, bet to varētu traucēt Porziņģa un Markanena līdzīgās prasmes.”

“Kura komanda vēl varētu ieinteresēt basketbolistu? Pastāv iespēja pievienoties Ņujorkas “Knicks”, kuriem būs ļoti liela vieta algās un noderētu tādas snaipera dotības kā somam,” teica Kolijs.

Markanens šosezon Čikāgas “Bulls” rindās aizvadīja 51 spēli, gūstot vidēji 13,6 punktus un 5,3 atlēkušās bumbas.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis