40 EUR bezriska likme
Saņemt

KHL atvērs tirgu bukmeikeru reklāmām

Dinamo Rīga, likmetv
22. septembris, 2021, 10:13
Foto: Raimonds Volonts

Kontinentālā hokeja līga (KHL) nolēmusi, ka, sākot no nākamās sezonas, klubi var slēgt sponsorēšanas līgumus ar bukmeikeru (totalizatoru, interaktīvo azartspēļu) kompānijām.

Kā zināms, šobrīd unikālas tiesības pieder Krievijas kompānijai “Fonbet”, kas noslēgusi līgumu ar KHL. Šīs tiesības gan pieder tikai Krievijas teritorijā. Līgas vadība vēlas, lai klubu kases papildinās ar sponsorēšanas līgumu naudu, atsakoties no līdzšinējās kārtības.

Kā vēsta Krievijas mediji, KHL komandas jau sākušas aktīvas sarunas par bukmeikeru kompāniju piesaistīšanu savam sponsoru lokam. Tiek ziņots, ka šobrīd vidējais piedāvājuma lielums, lai kļūtu par KHL komandu sponsoru, ir 35 miljoni rubļi (415 000 eiro), bet vadošās komandas varētu saņemt pat divas reizes vairāk.

Tāpat ticis aprēķināts, ka 24 KHL vienības nākamajā sezonā kopumā varētu saņemt 800-850 miljonus rubļus (9 – 10 miljoniem eiro).

 

Autors
Ričards Vambuts - NBA vērotājs
NBA vērotājs
Ričards ir iGaming nozares satura menedžeris, kurš strādā ar industrijas vadošajiem brendiem, veidojot saturu gan sociālo tīklu platformās, gan sporta jaunumu portālos.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis