Freimaņa un Bērziņa klubs nonāk iedzinējos Polijas čempionāta finālsērijā

Jānis Bērziņš (nr. 31) un Rolands Freimanis (nr.24), likmetv
1. maijs, 2021, 22:55
Jānis Bērziņš (nr. 31) un Rolands Freimanis (nr.24) | Foto: DELFI

Latvijas basketbolisti Rolands Freimanis un Jānis Bērziņš sestdien guva attiecīgi 16 un piecus punktus Polijas čempionāta finālsērijas trešajā spēlē, viņu pārstāvētajai Zelonas Guras “Stelmet Enea” ciešot zaudējumu.

Latviešu pārstāvētā komanda viesos ar rezultātu 81:90 (17:22, 25:20, 17:24, 22:24) zaudēja Ostruvas Velkopolskas “Stal” vienībai, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 1-2.

Freimanis sestdien laukumā pavadīja 35 minūtes un 37 sekundes, kuru laikā realizēja četrus no septiņiem divpunktu metieniem, divus no astoņiem “trejačiem” un abus divus soda metienus. Tāpat viņš izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, pieļāva trīs kļūdas, četrreiz pārkāpa noteikumus, izprovocēja piecas piezīmes un tika pie viena efektivitātes koeficienta punkta.

Tikmēr Bērziņš uz dēļiem pabija 14 minūtes un 38 sekundes, šajā laikā grozā raidot vienu no diviem divpunktu metieniem un ar tādu pašu precizitāti realizējot vienu tālmetienu. Viņš arī izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, trīsreiz pārkāpa noteikumus, izprovocēja vienu piezīmi un iekrāja četrus efektivitātes koeficienta punktus.

Viesiem ar 15 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām izcēlās Džefrijs Grosele, bet pretiniekiem 19 punktus guva Trejs Kels.

Pagājušajā nedēļā “Stal” Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eiropas kausa finālā ar 74:82 zaudēja Nescionas “Ironi” no Izraēlas.

Ceturtdaļfinālā Zelona Guras vienība ar 3-1 pieveica Stargardas “PGE Spojnia”, bet “Stal” ar 3-1 uzvarēja Mārtiņa Laksas pārstāvēto Ļubļinas “Start”.

Pagājušajā sezonā Covid-19 dēļ izslēgšanas spēles netika aizvadītas, par uzvarētāju pasludinot Zelona Guras komandu.