Bļugera “Penguins” pamatīga sagrāve (VIDEO)

Teodors Bļugers, likmetv
4. maijs, 2021, 8:37
Teodors Bļugers | Foto: AP Photo/Matt Slocum

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē piecreiz meta pa vārtiem, nevienu reizi ripai nesasniedzot savu mērķi, kamēr viņa pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” cieta zaudējumu.

“Penguins” viesos ar rezultātu 2:7 (0:3, 0:1, 2:3) atzina Filadelfijas “Flyers” pārākumu.

Pirmajos divos periodos mājiniekiem vārtus guva Kevins Heiess, Šeins Gostisbērs, Klods Žirū un Veids Elisons, bet trešās trešdaļas pirmajā pusē Sidnijs Krosbijs pēc Bļugera nopelnīta vairākuma un Džeisons Zakers samazināja “Flyers” pārsvaru. Tiesa, pēc tam sekoja trīs precīzi metieni Džoela Ferebī, Žirū un Roberta Hoga izpildījumā, kas ļāva “Flyers” svinēt pārliecinošu uzvaru.

Uzvarētājiem ar trīs punktiem spēli noslēdza Žirū un Ferebī.

Bļugers šajā duelī uz ledus pavadīja 13 minūtes un 41 sekundi, no tām vienu minūti un 49 sekundes mazākumā. Bez pieciem metieniem pa vārtiem viņš atzīmējās arī ar vienu bloķētu metienu, uzvarētiem diviem no desmit iemetieniem un neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas hokejists šosezon piedalījies 40 spēlēs, kurās guvis septiņus vārtus, 14 reizes rezultatīvi piespēlējis un iekrājis pozitīvu lietderības koeficientu +12.

“Penguins” ar 71 punktu 53 spēlēs ieņem otro vietu Austrumu divīzijā, kur līdere ar tikpat punktiem 52 spēlēs ir Vašingtonas “Capitals”. “Flyers” ar 73 punktiem 52 cīņās ir sestā.

Abas komandas trešdien vēlreiz krustos nūjas, bet nedēļas turpinājumā “Penguins” regulārā čempionāta pēdējās spēlēs savā laukumā divreiz tiksies ar Bufalo “Sabres” vienību, kurai šosezon traumas dēļ nevarēja palīdzēt Zemgus Girgensons.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 16.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.