“Blue Jackets” ar Korpisalo vārtos piekāpjas “Panthers”

Kolumbusas Blue Jackets, NHL, likmetv
5. aprīlis, 2021, 10:27

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Kolumbusas “Blue Jackets” svētdien nespēja gūt vārtus un piekāpās Floridas “Panthers”.

“Blue Jackets”, kas Elvi Merzļikinu atstāja rezervē, viesos ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) zaudēja Floridas “Panthers”. Mājiniekiem šī bija jau sestā uzvara pēc kārtas.

Dienu iepriekš abu klubu savstarpējā duelī Merzļikins pēc otrā perioda tika nomainīts, bet svētdien viņš palika rezervē.

Latvijas vārtsarga konkurents soms Jonass Korpisalo šajā duelī atvairīja 32 no 35 metieniem.

Otrā perioda otrajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Aleksandrs Barkovs, bet nākamās trešdaļas astotajā minūtē izcēlās Frenks Vatrano. Nepilnas astoņas minūtes līdz mača beigām 3:0 panāca Gustavs Forslings.

Barkovs spēli noslēdza ar 1+1, bet divas rezultatīvas piespēles iekrāja Makenzijs Vīgars.

“Blue Jackets” ar 36 punktiem 40 spēlēs Centrālajā divīzijā ieņem septīto jeb pirmspēdējo vietu.