UEFA Eiropas līgā vēl nekas nav skaidrs

Barcelona, likmetv
13. aprīlis, 2022, 12:16

Ceturtdienas vakarā norisināsies visas četras UEFA Eiropas līgas ceturtdaļfināla atbildes spēles. Labā ziņa futbola draugiem ir tāda, ka svētku brīvdienām varēs labi sagatavoties, jo visos dueļos nav nekas skaidrs, kas nozīmē spriedzes pilnu vakaru. Pirmais mačs sāksies plkst. 19:45, kamēr pārējie plkst. 22:00.

“Atalanta” – “RB Leipzig”

Nedēļu atpakaļ ar pirmajiem vārtiem izcēlās “Atalanta”, un tāds rezultāts turējās nākamās 40 minūtes. “RB Leizpig” stājās uz 11 metru soda sitienu līnijas, taču “Atalanta” vārtsargs atvairīja sitienu, tomēr drīz pēc tam no Itālijas komandas spēlētāja bumba ielidoja vārtos. Atlikušajā laikā rezultāts nemainījās – 1:1.

Atbilstoši rezultātam sērijā arī bukmeikeru koeficienti pirms atbildes spēles liecina par praktiski vienlīdzību. Koeficients uz “RB Leipzig” uzvaru ir 2,65, kamēr “Atalanta” panākums novērtēts ar koeficientu 2,68. Uz to, ka būs nepieciešams papildlaiks, var uzlikt ar koeficientu 3,65. Ja runājam par tikšanu pusfinālā, tad koeficients uz “Atalanta” ir 1,84, bet uz “Leipzig” – 1,94.

“Barcelona” – “Eintracht”

Arī šajā pārī rezultāts pēc pirmās spēles ir 1:1. “Eintracht” atklāja spēles rezultātu 48. minūtē, bet 66. minūtē “Barcelona” izlīdzināja. Interesanti, ka Barselonas bumbas kontrole bija 66%, bet komanda izdarīja mazāk sitienu ne tikai pa vārtiem, bet arī kopumā.

“Barcelona” ir sērijas favorīte, ko apliecina arī koeficienti. Uz to, ka Barselona uzvarēs 90 minūšu laikā, var uzlikt ar koeficientu 1,42, neizšķirta koeficients ir 5,35, bet “Eintracht” iespēja uzvarēt novērtēta ar 8,00. Neapstrīdama favorīte “Barcelona” ir arī sērijā kopumā – 1,21 pret 4,65.

“Olympique” – “West Ham”

Vēl viens no dueļiem, kas noslēdzās ar rezultātu 1:1. Pirmā puslaika izskaņā “West Ham” spēlētājs saņēma sarkano kartīti, taču tas netraucēja 52. minūtē komandai gūt vārtus. Izlīdzinājumu “Olympique” panāca 14 minūtes vēlāk, vēlāk nevienai no komandām nespējot uzlauzt pretinieku vārtsargu.

Ceturtdienas vakara favorīte ir mājiniece “Olympique” ar koeficientu 2,15. Visai līdzvērtīgi novērtētas iespējas, ka spēlē būs nepieciešams papildlaiks (koeficients 3,55) un uzvaru izcīnīs “West Ham” ( 3,65). Kā jau var noprast pēc pamatlaika koeficientiem, arī, runājot par sērijas iznākumu, favorīte ir “Olympique” ar 1,53 pret 2,50.

“Rangers” – Bragas “Sporting”

Vienīgais no pāriem, kur kāda komanda atrodas vadībā pirms atbildes mača. Pateicoties Abela Ruisa gūtajiem vārtiem spēles 40. minūtē, pēc pirmā mača vadībā ar 1:0 atrodas “Sporting”, kas kopumā izdarīja četrus sitienus pa vārtiem, kamēr “Rangers” tā arī nereizi nespēja bīstami apdraudēt vārtus.

Bukmeikeru vērtējumā pie panākuma šajā mačā tiks “Rangers” – koeficients 2,00. Uz neizšķirtu var uzlikt ar koeficientu 3,60, savukārt “Sporting” uzvaras koeficients ir 4,10. Ņemot vērā gūtos vārtus, favorīte uz tikšanu tālāk ir “Sporting” ( 1,61), kamēr koeficients uz “Rangers” ir 2,38.