Saņemt

Vai “Villarreal” sarūpēs vēl vienu pārsteigumu?

Villarreal, likme.tv
26. aprīlis, 2022, 12:54

Otrs UEFA Čempionu līgas pusfināla duelis sāksies trešdienas vakarā, kad plkst. 22:00 “Liverpool” savā laukumā tiksies ar pārsteiguma autori “Villarreal”.

Pirmajā kārtā jeb astotdaļfinālā “Liverpool” tikās ar Milānas “Inter”. Pirmo maču viesos Liverpūle uzvarēja ar 2:0, bet savā laukumā nonāca iedzinējos ar 0:1, tiesa, drīz vien pēc tam “Inter” nopelnīja sarkano kartīti, līdz ar to atvieglojot “Liverpool” uzdevumu nosargāt vārtus. Arī ceturtdaļfinālu “Liverpool” iesāka ar panākumu viesos pret “Benfica” (3:1), savukārt nedēļu vēlāk savā laukumā komanda izvirzījās vadībā ar tādu pašu pārsvaru, divus vārtus portugāļi atguva, bet sērijā tas neko nemainīja.

“Villarreal” iekļūšana pusfinālā noteikti ļoti daudziem ir pārsteigums. Pēc pirmās astotdaļfināla spēles savā laukumā bija neizšķirts pret Turīnas “Juventus” (1:1), un sērija devās uz Itāliju. Neskatoties uz mazāku bumbas kontroli un mazāk sitieniem, “Villarreal”, sākot ar 78. minūti, guva trīs vārtus un uzvarēja divu spēļu ietvaros. Ceturtdaļfinālā pretī stājās ciets rieksts Minhenes “Bayern” izskatā, tomēr jau pirmā mača astotajā minūtē Spānijas komanda bija vadībā. Ar tādu rezultātu komandas devās uz Minheni, kur Robertam Levandovskim izdevās izlīdzināt rezultātu, tomēr 88. minūtē Samuels Čukvuezē izrāva sensacionālu “Villarreal” uzvaru sērijā.

“Liverpool” sezonas turpinājumā jāspēlē ne tikai par vietu Čempionu līgas finālā, bet arī par Anglijas Premjerlīgas titulu, pašlaik no līderes Mančestras “City”, ko izdevās apspēlēt FA Kausa pusfinālā, atpaliekot par punktu. “Villarreal” Spānijas čempionātā pašlaik ieņem tikai septīto pozīciju, kas dod vietu Eiropas Konferences līgas kvalifikācijā.

Izteikta pirmā pusfināla mača favorīte ir “Liverpool” ar koeficientu 1,29, savukārt otrs reālākais scenārijs ir neizšķirts – koeficients 6,00. “Villarreal” jau parūpējusies par vairākiem pārsteigumiem, un koeficients uz komandas uzvaru trešdienas vakarā ir 12,00. Bukmeikeri arī ir pārliecināti, ka “Liverpool” spēlēs finālā, piedāvājot koeficientu 1,15, kamēr koeficients uz “Villarreal” ir 5,80.