40 EUR bezriska likme
Saņemt

PK futbolā 1. diena: Katara un Ekvadora atklās gada vērienīgāko notikumu sportā

Kataras futbola izlase
20. novembris, 2022, 14:20
Kataras futbola izlase | Foto: FIFA

Svētdien ar mājinieces Kataras un Ekvadoras cīņu tiks atklāts četrgades lielākais notikums sportā – Pasaules kauss futbolā. Pirmajā turnīra dienā notiks viena spēle, tai sākoties plkst. 18:00.

Katara pirmo reizi gan uzņem Pasaules kausu, gan arī tajā piedalās, kamēr Ekvadorai šis būs jau ceturtais čempionāts. Pirmo reizi ekvadorieši tajā piedalījās 2002. gadā, bet pēc tam čempionātā atgriezās arī 2006. un 2014. gadā. Vislabāko sniegumu Ekvadora uzrādīja 2006. gadā, iekļūstot “play-off”, kur gan pirmajā kārtā tika atzīts Anglijas pārākums.

Ekvadoras izlasē skaļākie vārdi ir aizsargi Perviss Estupiņans un Pjēro Hincapie, kā arī pussargs Moizess Caicedo. 21 gadu vecais Caicedo un 24 gadus vecais Estupiņans pārstāv Anglijas premjerlīgas klubu Braitonas un Hovas “Albion”, bet 20 gadus vecais Hincapie spēlē Leverkūzenes “Bayer”. Komandas kapteinis ir pieredzējušais uzbrucējs Enners Valensija no Stambulas “Fenerbahce”.

Tikmēr Kataras izlase “uz papīra” ir vājāka nekā Ekvadora un par komandas līderiem var uzskatīt uzbrūkošos spēlētājus Akramu Afifu un Almoezu Alī. Viņi ir vienīgie katarieši, kuru vērtība pēc “Transfermarkt” datiem pārsniedz vienu miljonu eiro. Sagaidāms, ka Ekvadora šajā mačā spēlēs kā pirmais numurs, taču Katara kā mājiniece var sarūpēt pārsteigumu.

20. novembra spēles

A grupa
18:00 Katara – Ekvadora

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss