Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Girgensona “Sabres” iegūst pirmo izvēli 2021. gada draftā

Bufalo "Sabres", likmetv
3. jūnijs, 2021, 12:31
Bufalo "Sabres" | Foto: WFMZ

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Bufalo “Sabres” trešdien notikušās drafta izlozes rezultātā otro reizi pēdējo četru gadu laikā ieguvusi tiesības jauno spēlētāju izvēles ceremonijā izlemt pirmā.

Iepriekšējo reizi pirmās drafta izvēles tiesības šīs NHL sezonas pastarīte “Sabres” ieguva 2018.gadā, kad izraudzījās zviedru aizsargu Rasmusu Dālinu. Ar 16,6% arī pirms izlozes “Sabres” bija vislabākās izredzes iegūt pirmo numuru.

Otrā spēlētāju draftēt varēs nākamās NHL sezonas jaunpienācēja Sietlas “Kraken” komanda, bet trešās izvēles tiesības ieguvusi Anaheimas “Ducks”.

Pirms izlozes “Kraken” bija trešās lielākās izredzes (10,3%) iegūt pirmo numuru. Tādas pašas izredzes bija arī Ņūdžersijas “Devils”, kas regulārās sezonas beigās bija trešā sliktākā komanda līgā, bet loterijā ieguva ceturtās izvēles iespēju.

Sietlai, kas nekad nav ieguvusi drafta pirmo izvēli, arī pirms loterijas bija otras labākās izredzes (12,1%).

NHL drafta pirmā kārta gaidāma 23.jūlijā, bet 2.-7.kārta notiks 24.jūlijā.

Loterijā piedalījās 15 komandas, kas nav iekļuvušas 2021.gada Stenlija kausa izcīņā, kā arī “Kraken”, kas savus spēkus NHL sāks pierādīt nākamajā sezonā.

16.-31.drafta izvēli noteiks Stenlija kausa izcīņas rezultāti. Arizonas “Coyotes” ir jāizlaiž pirmās kārtas izvēle, jo 2019./2020.gada sezonā komanda pārkāpusi līgas politiku neveikt atsevišķas fiziskas pārbaudes pirms kombinētās potenciālo spēlētāju testēšanas.

2021.gada NHL drafta secība pēc izlozes:

1. Bufalo “Sabres”

2. Sietlas “Kraken”

3. Anaheimas “Ducks”

4. Ņūdžersijas “Devils”

5. Kolumbusas “Blue Jackets”

6. Detroitas “Red Wings”

7. Sanhosē “Sharks”

8. Losandželosas “Kings”

9. Vankūveras “Canucks”

10. Otavas “Senators”

11. Čikāgas “Blackhawks”

12.Kalgari “Flames”

13. Filadelfijas “Flyers”

14. Dalasas “Stars”

15. Ņujorkas “Rangers”

Autors
LETA
Nacionālā informācijas aģentūra, kas rada uzticamu saturu un sniedz individualizētus pakalpojumus profesionāliem informācijas lietotājiem. Mūsu galvenā vērtība ir pieredzējusī 150 darbinieku komanda. LETA ik dienu rūpējas par to, lai pārbaudītu un no milzīgās informācijas plūsmas atlasītu un piegādātu klientiem.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis