Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

“Bucks” iespēja nodrošināt 2. čempiones titulu vēsturē

20. jūlijs, 2021, 11:00

NBA finālsērijā palikušas vēl tikai divas spēles. Iespējams, ka pat viena, jo naktī uz trešdienu plkst. 4:00 pēc Latvijas laika ceturto uzvaru centīsies izcīnīt Milvoki “Bucks”, kas panākuma gadījumā izcīnīs otro titulu komandas vēsturē, pirmo reizi par labāko komandu līgā kļūstot 1971. gadā. Protams, ka Fīniksas “Suns” darīs visu iespējamo, lai panāktu maģisko 7. spēli, taču uzdevums būs grūts.

Finālsērija iesākās ar divām “Suns” uzvarām savā laukumā, turklāt abi mači uzvarēti ar vismaz desmit punktiem. Šķita, ka Fīniksa kontrolē notikumus sērijā, taču viss mainījās, kad komandas pārcēlās uz Milvoki. Sērijas trešo spēli “Bucks” uzvarēja visai pārliecinoši ar +20, bet krietni sīvākas cīņas bija pagājušajā nedēļā.

Praktiski visu ceturto maču “Suns” bija priekšā, taču pašā galotnē “Bucks” atspēlējās, veica 12:4 izrāvienu, kas ļāva izlīdzināt rezultātu sērijā. Jāpiemin arī Jaņņa Adetokunbo aizsardzība, kurš izšķirošajā brīdī nobloķēja Deandre Eitona “alley-oop” danka mēģinājumu.

Uz piekto maču komandas atgriezās Fīniksā, bet šoreiz “Bucks” izdevās pārņemt iniciatīvu jau otrajā puslaikā. Pēdējā minūtē “Suns” varēja panākt vadību, taču lielisks bija buks Drjū Holidejs, kurš atņēma bumbu Devinam Bukeram, bet pēc tam atdeva gaisiņu Adetokunbo, kurš trieca bumbu grozā ar sodu.

Bez Adetkunbo lieliskā snieguma “Bucks” nebūtu šobrīd vadībā ar 3-2, taču nevar nepieminēt Krisu Midltonu, kurš ceturtajā mačā guva 40 punktus, bet pēdējā reizē izcēlās ar 29. “Suns” komandā jāizceļ Devins Bukers, kurš ir ļoti rezultatīvs, pēdējos divos mačos izceļoties ar attiecīgi 42 un 40 punktiem, taču ritmu pazaudējis Kriss Pols, kuram 4. spēlē tikai desmit punkti.

Ņemot vērā, ka spēle tiek aizvadīta Milvoki, bukmeikeri par favorīti uzskata “Bucks”, piedāvājot koeficientu 1,52. Iespēja, ka “Suns” panāks 7. spēli, novērtēta ar koeficientu 2,62, tāpat bukmeikeri uzskata, ka spēles beigās varētu būt piecu punktu starpība, uz “Bucks” handikapu -4,5 izliekot koeficientu 1,97.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis