Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

“Betsafe” prognozē: Kā klāsies mūsu Baltijas kaimiņiem ceturtdaļfinālā?

Ostins Rīvss un Vaids Kariniausks, likme.tv
4. septembris, 2023, 20:09

FIBA Pasaules kausa izcīņa iegājusi izšķirošajā fāzē, kur tiks atrisināti šī turnīra galvenie jautājumi – kuras komandas iegūs medaļas, un kuras laimīgo biļeti uz Parīzes olimpiskajām spēlēm 2024. gadā? Šoreiz pievērsīsim uzmanību vienam no četriem ceturtdaļfināla pāriem Lietuva – Serbija. Mača sākums 5.09. pulksten 11:45. Kāds ir spēles fons, un kāds ir “Betsafe” sporta totalizatora likmju piedāvājums uz šo maču?

Fons

Serbija un Lietuva grupu turnīru iesāka spēcīgi, vidēji mačā izcīnot uzvaras ar attiecīgi 30,3 un 25,3 punktiem. Tiesa, arī komandu līmenis bija atšķirīgs kā otrajā posmā. Serbi bija vienā grupā ar Ķīnu, Puertoriko un Dienvidsudānu, kamēr lietuviešiem pretī stājās Melnkalne, Ēģipte un Meksika.

Arī otrajā kārtā Lietuva cīnījās bez zaudējumiem. Sākumā pieveicot Grieķiju ar 92:77 un pēc tam pat vareno ASV izlasi – 110:104, to izdarot pirmo reizi kopš 2004. gada. Tikmēr Serbijai gan viens klupiens bija pret Itāliju (76:78), bet izšķirošajā cīņā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā (jā – teorijā serbi varēja arī neiekļūt) sagrauta Dominikānas Republika ar 112:79.

Ņemot vērā pāru izkārtojumu, cīņā par OS ceļazīmēm matemātika ir vienkārša. Divas labākās Eiropas izlases iegūs vietu Parīzē. Ja citos pāros – ASV vs Itālija un Kanāda vs Slovēnija – uzvarēs favorīti ASV un Kanāda, tad atlikušie divi pāri ir ar Eiropas izlašu dalību. Un to uzvarētājiem biļete būs rokās, pie iepriekš minētā nosacījuma! Ja četriniekā iekļūs trīs vai vairāk vecā kontinenta komandas, tad viss izšķirsies pusfinālā.

Līderi

Serbijai šajā turnīrā nepalīdz vairāki vadošie spēlētāji, tostarp NBA fināla MVP Nikola Jokičs. Taču šī izlase katrā turnīrā, neskatoties ne uz ko, ir starp favorītiem. Komandas rezultatīvākais spēlētājs šajā turnīrā ir Bodgans Bogdanovičs ar 18,4 punktiem, kur individuālais gūto punktu “vairāk / mazāk” šajā mačā pat ir ir lielāks – 20,5 punktu robeža.

Svarīgs spēks ir arī centrs Nikola Milutinovs ar 14 gūtiem punktiem un 9,6 atlēkušajām bumbām. Tiesa, kopumā komandā ir pieci spēlētāji, kuri vidēji gūst 10+ punktus. Pilnu Serbijas sastāvu un spēlētāju individuālo statistiku var aplūkot šeit.

Savukārt lietuviešiem sastāva rotācija ir vēl iespaidīgāka. Visvairāk punktus gūst centrs Jonas Valančūns (13,6), bet treneris regulāri izmanto 10 spēlētājus, minūšu diapazonā 14,5 līdz 23,9. Līdz ar to mača rezultatīvāko spēlētāju šīs vienības rindās ir grūtāk prognozēt. No otras puses – ir uzreiz vairāki kandidāti, kuri teorijā var “izšaut” pie ļoti zemas individuālo punktu noteiktās robežas. Pilnu Lietuvas sastāvu un spēlētāju individuālo statistiku var aplūkot šeit.

Likmes

“Betsafe” ekspertu ieskatā Serbija ir minimālas favorītes lomā – 51% iespējamība pret Lietuvas 49%. Tomēr tiek prognozēts ļoti rezultatīvs mačs. Vidēji kopā gūto punktu robeža “vairāk / mazāk” noteikta 171,5. Tiesa, ar lielāku iespējamību, ka tiks gūti mazāk punkti. Un ņemot vērā šīs spēles likmi, tas ir ļoti iespējams scenārijs. Pilnu populārāko likmju piedāvājumu uz šo maču var aplūkot šeit.

Tāpat mūsu sporta totalizatora spēlētājiem ir pieejams arī likmju konstruktors, kur ir iespējams izveidot savu likmi pašam!

Sekojiet līdzi “Betsafe” piedāvājumiem visas Pasaules kausa izcīņas garumā, jo ik dienas mūsu eksperti nāks klajā ar īpašajiem piedāvājumiem un likmēm uz svarīgāko šī gada basketbola notikumu pasaulē!

Ienāc “Betsafe” mājas lapā un iepazīsties ar pilnu piedāvājumu spektru – sākot no iepriekš minētajām prognožu iespējām, turpinot ar dažādu citu likmju klāstu: kura no divām izlasēm būs augstāk, kurš būs katras izlases rezultatīvākais spēlētājs un daudzām citām iespējām!

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss