Aņisimovs piedzīvo kuriozu situāciju NHL spēlē

Likme TV 25.04.21, 13:15

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Otavas “Senators” krievu uzbrucējam Artjomam Aņisimovam aizvadītajā naktī nācies iejusties neierastā ampluā.

Pēc tam, kad pirms spēles pret Vankuveras “Canucks” iesildīšanās laikā traumu guva vienības sākumsastāva vārtsargs Antons Forsbergs un otrajā periodā ķermeņa apakšdaļu satraumēja arī Mets Marejs, krievu hokejistam nācās pārģērbties un sēsties uz rezervistu soliņa vārtsarga ekipējumā.

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Šāds skats radīja smaidu “Senators” hokejistu sejā, jo redzēt spēlētāju, kurš ir aizvadījis 770 mačus NHL kā laukuma spēlētājs nav ierasta parādība.

“Ir dīvaini redzēt šādu skatu. Puiši traumējas un redzēt viņu (Aņisimovu) pārģērbjamies bija smieklīgi. Jā, mēs pasmējāmies par gadījumu, bet tas nāk tikai Aņisimovam par labu un prieks redzēt, ka viņš bija gatavs stāties vārtos, ja nepieciešams,” pēc spēles teica Otavas komandas aizsargs Tomass Šabo.

Šosezon vairs netiek izmantoti “pirmās nepieciešamības” vārtsargi tāpēc “Senators” vairs nebija citu variantu, ko izmantot.

Aņisimovs NHL guvis 180 vārtus, bet šajā sezonā izcēlies ar diviem rezultatīviem metieniem 18 mačos. 32 gadus vecais krievu uzbrucējs februārī tika ievietots neaizsargāto spēlētāju sarakstā. Tāpat viņš nespēlēja no 11. marta līdz 2. aprīlim.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Mūsu partneri
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT