Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Aņisimovs piedzīvo kuriozu situāciju NHL spēlē

Artjoms Aņisimovs, likmetv
25. aprīlis, 2021, 13:15
Artjoms Aņisimovs | Foto: NHL

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Otavas “Senators” krievu uzbrucējam Artjomam Aņisimovam aizvadītajā naktī nācies iejusties neierastā ampluā.

Pēc tam, kad pirms spēles pret Vankuveras “Canucks” iesildīšanās laikā traumu guva vienības sākumsastāva vārtsargs Antons Forsbergs un otrajā periodā ķermeņa apakšdaļu satraumēja arī Mets Marejs, krievu hokejistam nācās pārģērbties un sēsties uz rezervistu soliņa vārtsarga ekipējumā.

Šāds skats radīja smaidu “Senators” hokejistu sejā, jo redzēt spēlētāju, kurš ir aizvadījis 770 mačus NHL kā laukuma spēlētājs nav ierasta parādība.

“Ir dīvaini redzēt šādu skatu. Puiši traumējas un redzēt viņu (Aņisimovu) pārģērbjamies bija smieklīgi. Jā, mēs pasmējāmies par gadījumu, bet tas nāk tikai Aņisimovam par labu un prieks redzēt, ka viņš bija gatavs stāties vārtos, ja nepieciešams,” pēc spēles teica Otavas komandas aizsargs Tomass Šabo.

Šosezon vairs netiek izmantoti “pirmās nepieciešamības” vārtsargi tāpēc “Senators” vairs nebija citu variantu, ko izmantot.

Aņisimovs NHL guvis 180 vārtus, bet šajā sezonā izcēlies ar diviem rezultatīviem metieniem 18 mačos. 32 gadus vecais krievu uzbrucējs februārī tika ievietots neaizsargāto spēlētāju sarakstā. Tāpat viņš nespēlēja no 11. marta līdz 2. aprīlim.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis