40 EUR bezriska likme
Saņemt

Hokeja likmes – populārākie veidi

Hokejs, likme.tv

Latvijā hokejs ir viens no populārākajiem sporta veidiem, tomēr uz pasaules sporta likmju kartes šis sporta veids atrodas aiz tādiem sporta veidiem kā futbols un teniss. Arī Ziemeļamerikas sporta hierarhijā hokejs ir pāris stāvus zemāk, ja salīdzinām ar likmēm uz basketbolu, likmēm uz amerikāņu futbolu vai likmēm uz beisbolu. Tomēr hokeja likmes ir ne mazāk aizraujošas un to pierāda sporta totalizatoru piedāvājums.

Latvijā ļoti iecienītas ir likmes uz Rīgas “Dinamo” spēlēm Kontinentālajā hokeja līgā, bet Pasaules hokeja čempionāts un likmes uz Latvijas hokeja izlasi, tas vienmēr ir gaidīts notikums gan no likmju veicējiem, gan no totalizatoriem.

 

Likmes uz spēles iznākumu hokejā

Vispopulārākās ir likmes uz spēļu iznākumu. Līdzīgi kā citos komandu sporta veidos, arī likmes uz hokeju tiek piedāvātas uz trīs iznākumiem: mājinieku komandas uzvara, neizšķirts vai viesu uzvara. Šīs likmes tiek aprēķinātas par spēles rezultātu pamatlaikā, proti, trīs nospēlētiem periodiem.

Atceries, ka ne vienmēr kāda komanda būs mājinieku statusā un baudīs sava laukuma priekšrocības. Ir turnīri, kā Pasaules čempionāts, kas tiek rīkots kādā konkrētā valstī, tādēļ mājinieku statuss kādai no komandām ir tikai nomināls.

Nominālie mājinieki vienmēr tiek norādīti kā pirmie. Tāpat kā citos sporta veidos, arī hokeja likmes tiek apzīmētas ar “1 X 2” jeb uzvarētājs 1. komanda, neiz

Lielākajā daļā pasaules līgu spēle vairs neapstājas pie neizšķirta rezultāta kā tas bija pirms vairākiem gadiem. Ja spēles pamatlaiks noslēdzas neizšķirti, tad tiek tiek spēlēts papildlaiks. Ja arī pēc papildlaika, kas šobrīd norisinās formātā trīs pret trīs, nav noskaidrots uzvarētājs, tad komandas izpilda pēcspēles metienu sēriju.

 

Likme bez neizšķirta hokejā

Visi Latvijā licencētie totalizatori piedāvā opciju “Likme bez neizšķirta”, ko tas īsti nozīmē?

Ņemot vēra, ka vairumā pasaules hokeja līgu, tiks noskaidrots uzvarētājs jebkurā spēlē, tad ir saistoši veikt šādas likmes. Likme bez neizšķirta nozīmē, ka jums, lai likme būtu veiksmīga, nepieciešams izvēlēties komandu, kura uzvarēs spēli. Vienalga, vai tas notiks pamatlaikā, papildlaikā vai pēcspēles metienu sērijā. Koeficients būs mazāks, salīdzinot ar komandas uzvaru pamatlaikā, bet jūsu iespējas uzvarēt likmi būs dzīvas, ja komandas pēc trīs spēlētiem periodiem nebūs spējušas noskaidrot uzvarētāju.

 

Dubultiespēja hokejā

Tieši tāpat kā futbolā, arī hokeja spēlēs sporta totalizatori piedāvā iespēju veikt likmes uz “dubultiespēju”. Vairumā gadījumu tas tiek apzīmēts, kā 1X vai X2, bet citos totalizatoros neizšķirtu var apzīmēt ar “0”. Dubultiespēja darbojas tieši tāpat un nekādi citi noteikumi uz hokeju neattiecas. Tu vari izvēlēties trīs iespējas. 1X jeb mājinieku uzvara vai neizšķirts vai X2 jeb neizšķirts vai viesu uzvara.

Tāpat vari izvēlēties, ka spēlē nebūs neizšķirta un kāda no komandām uzvarēs pamatlaikā jeb dubultiespēja 12.

Zīmīgi, ka ir spēlētāji, kas aktīvi izmanto “12 dubultiespējas” stratēģiju hokejā, jo šajā sporta veidā salīdzinoši reti ir neizšķirti. Piemēram, NHL un KHL turnīros neizšķirtu skaits nesastāda vairāk par 25%, kas nozīmē, ka pamatlaiks beigsies ar kādas no komandām uzvaru ir vertējams ar 75% procentu varbūtību. Tiesa, uz šo notikumu totalizatori piedāvā visai zemus koeficientus (ap 1,20), lai gūtu pietiekamu peļņu un nodrošinātos pret neizšķirtu sērijām, vajadzīgs diezgan liels budžets.

Dubultiespēja darbojas spēles tikai spēles pamatlaikā.

Lasi sīkāk: “Dubultiespēja” [Likmju skola].

 

Handikaps hokeja likmēs

Handikaps hokeja likmēs darbojas tieši tāpat, kā futbolā, proti, totalizatori piedāvā līnijas ar dažādu – (mīnuss) vai + hanikapu uz vienas vai otras komandas pusi. Arī hokejā iespējams izvēlēties Āzijas handikapu vai handikapu ar 0.

Lasi par: 
Handikaps (0)
Handikaps (1)
Handikaps (1,5)
Handikaps sporta likmēs

 

Vairāk/mazāk jeb totāls hokeja likmēs

Hokejs ir viens no interesantākajiem sporta veidiem, ja sagaidi augstu spēles rezultativitāti. Tas ir viens no galvenajiem faktoriem, kādēļ izvēlēties likmes uz hokeju. Spēles salīdzinoši reti beidzas ar rezultātu 1:0, kā tas novērots futbolā. Ja futbolā populārākais “vairāk/mazāk” jeb “totāls” ir uz 2,5 vārtiem, tad hokejā standarts ir “virs/zem” pieciem vai pat sešiem vārtiem, atkarībā no komandu spēles stila.

Lasi sīkāk: Galvenie “Vairāk/mazāk jeb totāls principi” [Likmju skola]

Individuālais Vairāk/mazāk jeb totāls hokeja likmēs: Arī hokejā iespējams likt uz konkrētās komandas sniegumu – gūtajiem vārtiem, soda minūtēm, vai metieniem pa vārtiem.

Lasi sīkāk: “Individuālais vairāk/mazāk sporta likmēs”

Plašākais hokeja likmju piedāvājums, kā ierasti, atrodas Betsafe, Pafbet un Klondaika totalizatoros.

Tev varētu šķist interesants arī šis materiāls, kur jau plašāk tiek aprakstītas nianses, kurām jāpievērš uzmanība, lai izvēlētos veiksmīgākas likmes uz hokeju:

https://likme.tv/likmju-skola/hokeja-likmes-kas-jazina-pirms-to-veiksanas/

Vairāk interesantus materiālus, vari atrast mūsu “Likmju skolā”.

 

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss