40 EUR bezriska likme
Saņemt

Basketbola likmes – populārākie veidi

Basketbols, likme.tv

Mūsu platuma grādos basketbola popularitāti nevar apšaubīt, ko var apgalvot arī totalizatora sakarā, jo likmes uz basketbolu ir ļoti iecienītas. Lielu popularitāti iemantojušas likmes uz NBA, jo populārākajai basketbola līgai pasaulē seko ļoti daudz cilvēku, turklāt totalizatoru noteiktā marža šajā līgā ir zemāka, tādējādi palielinot koeficientus un iespējamos laimestus.

 

Likmes uz spēles iznākumu basketbolā

Populārākās likmes basketbolā ir uz spēles uzvarētāju – 1 vai 2 jeb likme bez neizšķirta. Futbolā un hokejā primāri totalizatori piedāvā trīs veidu likmes (1×2), tad basketbolā standartā opcija “pagarinājums” jeb “x” netiek piedāvāta, jo pagarinājums basketbolā ir krietni mazāka iespēja nekā neizšķirts pamatlaikā futbolā vai hokejā, taču ir totalizatori, kas piedāvā opciju veikt 1×2 likmes arī uz basketbolu, piemēram, Olybet un Betsafe. Ja tiek veikta “1 vai 2” likme uz basketbolu un ir pagarinājums, tad likme paliek spēkā.

 

Likmes uz handikapu basketbolā

Arī basketbolā, līdzīgi kā futbolā un hokejā, iespējams veikt likmes uz handikapu. Ja tiek veikta likme, piemēram, uz handikapu +3.5, tas nozīmē, ka likme būs precīza tādā gadījumā, ja komanda nezaudēs ar vairāk kā trīs punktu starpību.

 

Likmes uz kopā gūto punktu skaitu (vairāk/mazāk jeb totāls)

Bez ierastajām uzvarētāja un handikapa likmēm totalizatori piedāvā arī prognozēt cik punktus kopā gūs komandas, izliekot koeficientus uz “vairāk” un “mazāk” iespējām. Piemēram, ja piedāvāta līnija ir 160,5 punkti, tad abām komandām kopā ir jāgūst vismaz 161 punkts, lai likme “vairāk” būtu precīza.

Tāpat iespējams arī prognozēt katras komandas gūto punktu skaitu spēlē.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss