Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Latvijas hokeja izlases kalendārs – Pekinas olimpiāde 2022

Likme TV, likme.tv
28. janvāris, 2022, 18:01

Latvijas hokeja izlase Pekinas olimpisko spēļu hokeja turnīru aizvadīs C grupā kopā ar Zviedrijas, Somijas un Slovākijas valstsvienībām.

Latvijas izlases kalendārs Pekinas olimpiskās spēles:

10. februāris plkst. 6.10 pret Zviedrijas hokeja izlasi
11. februāris plkst 15.10 pret Somijas hokeja izlasi
13. februāris plkst. 6.10 pret Slovākijas hokeja izlasi

Latvijas hokeja izlase cīņu par Pekinas olimpisko spēļu medaļām sāks 10.februārī, kad mērosies spēkiem ar vienu no turnīra favorītēm Zviedrijas izlasi. Jāteica, ka pirmā spēle būs pārbaudījums ne tikai Latvijas hokeja izlases hokejistiem, bet arī līdzjutējiem, jo tās sākums pēc Latvijas laika būs 6.10.

Turpinājums jau sekos nākamajā dienā, kad Harija Vītoliņa vadītajai komandai būs kārtējais ziemeļnieku pārbaudījums – pretim stāsies Somijas izlase, kura arī uzskatāma par vienu no pretendentēm uz medaļām. Spēle pret somiem jau cilvēcīgākā laikā – plkst. 15.10 pēc Latvijas laika.

Grupu turnīru noslēgsim pret ņemamiem pretiniekiem – Slovākijas izlasi, 6.10 pēc Latvijas laika.

Turnīra formāts:

Olimpiādē piedalās pasaules 12 spēcīgākās hokeja valstsvienības. Komandas sadalītas trijās grupās, katrā četras komandas. Apakšgrupu uzvarētāji automatiski nonāks ceturtdaļfinālā, tāpat uzreiz ceturtdaļfinālā nonāks viena no otro vietu ieguvējām, kura būs sakrājusi visvairāk punktu. Parējās komandas, aizvadīs astotdaļfinālu cīņas, kuras norisināsies – 15.februārī.

Ceturtdaļfināli būs 16.februārī, pusfināla cīņas 18.februāri, bronzas spēle 20.februārī, bet cīņa par zeltu – 21.februārī.

Kur skatīties?

Visas Latvijas izlases spēles piedāvā vērot LTV7, bet internetā tiešraidi varēs skatīties LSM.lv. Tāpat spēles būs redzamas “Tet” klientiem, kuri tās varēs vērot “Helio iTV” jeb interaktīvajā TV, tāpat kā mači būs redzami “Tet+” platformā.

Labākas likmes uz olimpisko hokeju:

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss