40 EUR bezriska likme
Saņemt

Latvijas izlases spēļu kalendārs, olimpisko spēļu (OS) kvalifikācijas turnīrs hokejā 2021

9. jūnijs, 2021, 11:58

Latvijas hokeja izlase no 26. līdz 29. augustam aizvadīs Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīru, kas norisināsies “Arēnā Rīga”. Par ceļazīmi uz Pekinu latvieši cīnīsies ar Franciju, Itāliju un Ungāriju. Tikai grupas uzvarētāja nodrošinās ceļazīmi uz olimpiskajām spēlēm, kas risināsies 2022. gadā.

Turnīra pirmajā dienā Latvijas izlase spēlēs ar Itāliju, nākamajā dienā jeb 27. augustā paredzēts mačs ar Ungāriju, bet 29. augustā kvalifikācija noslēgsies ar dueli pret Franciju.

Starp visām grupas dalībniecēm Latvija ieņem visaugstāko vietu IIHF rangā jeb 10. vietu. Francijas valstsvienība ierindojas 15. vietā, savukārt Itālija ir divas pozīcijas zemāk – 17. vietā. Par grupas pastarīti var saukt Ungāriju, jo rangā tā ieņem tikai 21. vietu.

Pēdējo reizi ar Francijas izlasi latvieši tikās 2019. gada 8. novembrī, kad Liepājā tika izcīnīta 2:1 uzvara papildlaikā. Tā paša gada 14. maijā Latvija un Itālija spēkojās pasaules čempionāta ietvaros, latviešiem svinot panākumu ar 3:0, savukārt pēdējais mačs pret Ungāriju bija tālajā 2009. gadā, kad arī olimpiskās kvalifikācijas ietvaros izdevās triumfēt ar 7:3.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis