Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Grupu turnīra beigās neiespējamā misija: Latvijai jāuzvar Zviedrija

Latvijas hokeja izlase, likme.tv
15. marts, 2022, 16:57
Foto: Edijs Pālens / LETA

Pasaules čempionāta grupu turnīru Latvijas hokeja izlase noslēgs 24. maijā plkst. 12.20 ar spēli pret Zviedriju. Lai turpinātu turnīru, latviešiem nepieciešama tikai un vienīgi uzvara pamatlaikā, taču arī jācer uz pareiziem rezultātiem citās grupu spēlēs.

Iepriekšējās spēles

Savā ziņā var teikt, ka Latvija aizvadījusi turnīru savā līmenī – zaudēts spēcīgākām izlasēm, bet pārspētas vājākas. Pagājušās nedēļas izskaņā gan bija grūti pret “ņemamajām” izlasēm – pret Austriju izlaists pārsvars un izcīnīta uzvara tikai pēcspēles metienu sērijā, savukārt pret Lielbritāniju mūsējie atradās iedzinējos ar 0:2 un 1:3, bet labā spēle vairākumā sekmēja atspēlēšanos un uzvaru ar 4:3.

Zviedrija līdz šim piedzīvojusi tikai vienu neveiksmi, kas bija pret ASV papildlaikā. Lielajā ziemeļu duelī zviedri pēcspēles metienos apspēlēja Somiju, bet citi skandināvi norvēģi tika sagrauti ar 7:1. Zviedrija pašlaik B grupā ieņem otro vietu, par punktu atpaliekot no Somijas, trešā ir Čehija ar 13 punktiem, ASV ir 10 punkti, bet Latvija ir piektā ar astoņiem. Lai cerētu uz ceturtdaļfinālu, latviešiem jāizcīna uzvara un jācer, ka norvēģi pamatlaikā tiks galā ar amerikāņiem.

Vienu savstarpējo spēli abas izlases 2022. gadā jau aizvadījušas. Tas notika februārī Pekinas olimpiskajās spēlēs. Visai ātri mūsējie nonāca iedzinējos, taču izdevās atspēlēties, tomēr gūt trešos vārtus un panākt papildlaiku neizdevās, līdz ar to piedzīvota neveiksme ar 2:3. Pekinas spēlēs Zviedrija palika ceturtajā vietā.

Koeficienti un prognozes

Jāsaka, ka laukumā tiksies divas dažāda līmeņa komandas, ko apstiprina arī bukmeikeru izliktie koeficienti – 1,25 uz Zviedrijas uzvaru. Neizšķirts novērtēts ar koeficientu 8,55, bet Latvijas panākuma koeficients ir 15,00. Tiek prognozēts, ka Zviedrija uzvarēs ar vismaz trīs vārtu pārsvaru, jo koeficients uz zviedru handikapu -2,5 ir 1,73.

https://likme.tv/prognozes/video-prognoze-zviedrija-bus-motiveta/

Kur skatīties Latvija – Zviedrija PČ 2022, tiešraide (LIVE)

Labākās likmes uz Pasaules čempionātu hokejā:

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis