40 EUR bezriska likme
Saņemt

Jāaizmirst čehu murgs un jāuzvar Austrija

Latvijas hokeja izlase, likme.tv
21. marts, 2022, 12:38
Foto: Edijs Pālens / LETA

Latvijas hokeja izlase Pasaules čempionāta turpinājumā 20. maijā plkst. 20:20 spēkosies ar Austrijas valstsvienību. Grupu turnīrs tuvosies jau beigām, tāpēc katras spēles vērtība pieaugs, turklāt pret austriešiem Latvijai jāņem trīs punkti.

Iepriekšējās spēles

Latvijas valstsvienība divās dienās būs aizvadījusi divus mačus. Ceturtdienas vakarā mūsējie tikās ar vēl nepieveikto Čehiju un līdz pirmajam panākumam vēl būs jāpagaida, jo jau pirmajā trešdaļā čehi guva piecus vārtus. Elvis Merzļikins tika nomainīts, vārtos stājās Artūrs Šilovs, bet Čehijai neizdevās vairāk ieņemt latviešu vārtus. Ar vienīgajiem vārtiem Latvijai izcēlās Artūrs Kulda, tādējādi latviešiem kapitulējot ar 1:5.

Austrijai turnīru sāka ar zaudējumiem pret Zviedriju (1:3) un ASV papildlaikā (2:3), bet pārsteigumu izdevās sagādāt nākamajā mačā pret Čehiju. Gūstot vārtus pamatlaika pēdējā minūtē, austrieši panāca izlīdzinājumu, spēlei nonākot līdz bullīšiem, kuros Austrija bija pārāka un tika pie pārsteidzošas uzvaras. Pirms divām dienām Austrija zaudēja Norvēģijai (3:5). Gan Latvijai, gan Austrijai pēc četrām cīņām ir pa trim punktiem.

Pēdējās tikšanās reizes Latvijai pret Austriju bijušas pozitīvas, jo 2019. gada Pasaules čempionātā latvieši triumfēja ar 5:2, pirms tam izdevās pārspēt Austriju arī ar 6:1, 8:1 un 2:1. Pēdējais zaudējums piedzīvots pirms nepilniem desmit gadiem jeb 2013. gadā, kad austrieši čempionātā, kas togad risinājās Somijā, uzvarēja ar 6:3.

Koeficienti

Bukmeikeri uzskata Latviju par favorīti piektdienas vakarā – koeficients 1,68. Ar ļoti līdzīgiem koeficientiem tiek novērtēta Austrijas panākuma iespēja ( 4,40) un neizšķirts ( 4,50). Tiek prognozēts, ka spēle būs sīva, jo koeficients uz to, ka Latvija uzvarēs ar vismaz divu vārtu pārsvaru, ir 2,30.

https://likme.tv/prognozes/prognoze-momentu-nebus-daudz/

Kur skatīties Latvija – Austrija PČ 2022, tiešraide (LIVE)

Labākas likmes uz Pasaules čempionātu hokejā:

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis