Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Latvijai pēc neizteiksmīgā sākuma jātiekas ar mājinieci Somiju

Latvijas hokeja izlase, likme.tv
15. marts, 2022, 16:36
Foto: Edijs Pālens / LETA

Hokeja Pasaules čempionāta turpinājumā Latvijas izlasei 14. maija plkst. 20.20 spēle ar Somijas valstsvienību. Grupu turnīrā latvieši aizvadīs vēl četras spēles.

Iepriekšējā spēle

Piektdienas pēcpusdienā latvieši uzsāka turnīru pret ASV izlasi. Sākums nebija patīkams, jo jau astotajā minūtē amerikāņi izvirzījās vadībā, bet aukstā duša sekoja, jo nākamo četru minūšu laikā Ziemeļamerikas pārstāvji guva vēl divus vārtus, bet otrā perioda ievadā tika panākts jau 4:0. Latvijas parādītais sniegums bija vājš, un lielus pretargumentus neizdevās atrast. Goda vārtus trešajā periodā guva Andris Džeriņš, un spēle noslēdzās ar 1:4. Somija čempionātu sākusi ļoti pārliecinoši, jo sagrauta Norvēģija ar 5:0.

Savā starpā izlases tikās jau šīgada februārī olimpisko spēļu ietvaros. Somijas valstsvienība izrādījās pārāka ar 3:1 un pēc tam triumfēja visā turnīrā, kamēr Latvija zaudēja astotdaļfinālā pret Dāniju. Pagājušajā Pasaules čempionātā, kas risinājās Rīgā, abas izlases duelējās uz ledus, un pie uzvaras papildlaikā tika Somija.

Koeficienti

Mājinieki somi bukmeikeru vērtējumā ir neapšaubāmi spēles favorīti – koeficients 1,25. Jāteic, ka bukmeikeri netic tādiem iznākumiem kā neizšķirts pamatlaikā ( 7,15) un Latvijas uzvara ( 9,95). Tiek prognozēts, ka Latvija nezaudēs ar vairāk nekā diviem vārtiem (+2,5), koeficientam esot 1,86.

Kur skatīties Latvija – Somija PČ 2022, tiešraide (LIVE)

Labākas likmes uz Pasaules čempionātu hokejā:

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis