5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Latvijai pēc neizteiksmīgā sākuma jātiekas ar mājinieci Somiju

Latvijas hokeja izlase, likme.tv
15. marts, 2022, 16:36
Foto: Edijs Pālens / LETA

Hokeja Pasaules čempionāta turpinājumā Latvijas izlasei 14. maija plkst. 20.20 spēle ar Somijas valstsvienību. Grupu turnīrā latvieši aizvadīs vēl četras spēles.

Iepriekšējā spēle

Piektdienas pēcpusdienā latvieši uzsāka turnīru pret ASV izlasi. Sākums nebija patīkams, jo jau astotajā minūtē amerikāņi izvirzījās vadībā, bet aukstā duša sekoja, jo nākamo četru minūšu laikā Ziemeļamerikas pārstāvji guva vēl divus vārtus, bet otrā perioda ievadā tika panākts jau 4:0. Latvijas parādītais sniegums bija vājš, un lielus pretargumentus neizdevās atrast. Goda vārtus trešajā periodā guva Andris Džeriņš, un spēle noslēdzās ar 1:4. Somija čempionātu sākusi ļoti pārliecinoši, jo sagrauta Norvēģija ar 5:0.

Savā starpā izlases tikās jau šīgada februārī olimpisko spēļu ietvaros. Somijas valstsvienība izrādījās pārāka ar 3:1 un pēc tam triumfēja visā turnīrā, kamēr Latvija zaudēja astotdaļfinālā pret Dāniju. Pagājušajā Pasaules čempionātā, kas risinājās Rīgā, abas izlases duelējās uz ledus, un pie uzvaras papildlaikā tika Somija.

Koeficienti

Mājinieki somi bukmeikeru vērtējumā ir neapšaubāmi spēles favorīti – koeficients 1,25. Jāteic, ka bukmeikeri netic tādiem iznākumiem kā neizšķirts pamatlaikā (7,15) un Latvijas uzvara (9,95). Tiek prognozēts, ka Latvija nezaudēs ar vairāk nekā diviem vārtiem (+2,5), koeficientam esot 1,86.

Kur skatīties Latvija – Somija PČ 2022, tiešraide (LIVE)

Labākas likmes uz Pasaules čempionātu hokejā:

Autors
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
IEPAZĪŠANĀS CASHBACK LĪDZ 100 EUR!
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu