Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Pirmais mačs favorītes statusā: Latvija pret Norvēģiju

Rihards Bukarts, likme.tv
15. marts, 2022, 16:42
Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas izlase trešo spēli Pasaules čempionātā hokejā aizvadīs 16. maijā plkst. 16.20 pret Norvēģiju. Grupu turnīrs būs praktiski pusē, jo turpinājumā latviešiem paredzētas vēl četras cīņas.

Iepriekšējās spēles

Čempionāta sākums Latvijai bijis visai smags, jo pretī stājās divas spēcīgas izlases. Piektdienas pēcpusdienā bez lieliem variantiem latvieši zaudēja ASV valstsvienībai ar 1:4, bet sestdienas vakarā bija jāspēkojas ar mājinieci Somiju. Rūdolfs Balcers devītajā minūtēm izvirzīja Latviju vadībā, bet 31. minūtē somi izlīdzināja rezultātu. Nepilnas trīs minūtes pirms beigām latvieši nonāca mazākumā, un to izmantoja Somija, izvirzoties vadībā. Pēc tam rupjš pārkāpums bija pret Rihardu Bukartu, taču tiesneši nepiešķīra noraidījumu, un Latvija zaudēja ar 1:2. Svētdien Latvija saņēma labas ziņas, jo uz Somiju dosies palīgā Kristiāns Rubīns, kurš valstsvienības kreklu vilks jau ceturtdien pret Čehiju.

Norvēģija turnīra ievadā kapitulēja Somijai ar 0:5, bet svētdienas spēle pret Lielbritāniju bija piedzīvojumiem bagāta. Pirmo 36 minūšu laikā norvēģi guva trīs vārtus, izvirzoties vadībā ar 3:0 un šķita, ka uzvara jau kabatā, taču no 53. līdz 57. minūtei briti trīsreiz raidīja ripu vārtos, kas nozīmēja papildlaiku. Neviena no komandām vārtus neguva, bet pēcspēles metienu sērijā norvēģi nodrošināja divus punktus.

Abas izlases tikās arī pagājušā gada čempionātā Rīgā. Vienmēr šo izlašu dueļi bijuši spraigi, un Latvijai šī ir viena no spēlēm, kur obligāti jāņem trīs punkti. Nesekmīga izvērtās savstarpējā spēle pirms gada, jo Latvija izlaida vadības grožus un piedzīvoja zaudējumu pēcspēles metienu sērijā ar 3:4.

Koeficienti un prognozes

Latvija ar koeficientu 1,86 izlikta kā pirmdienas spēles favorīte. Norvēģu panākums novērtēts ar koeficientu 3,62, bet uz neizšķirtu bukmeikeri piedāvā koeficientu 4,50. Turnīra ievadā Latvijai pa precīzam metienam katrā spēlē, bet šoreiz tiek prognozēts, ka mūsējiem būs vismaz trīs gūti vārti – koeficients 1,62.

https://likme.tv/prognozes/video-prognoze-uzbrukuma-potencials-izlasem-nav-tas-augstakais/

https://likme.tv/prognozes/prognoze-pirmajai-uzvarai-but/

Kur skatīties Latvija – Norvēģija PČ 2022, tiešraide (LIVE)

Labākās likmes uz Pasaules čempionātu hokejā:

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis