40 EUR bezriska likme
Saņemt

Pret Lielbritāniju citu variantu nevar būt: jāņem trīs punkti

Latvijas hokeja izlase, likme.tv
15. marts, 2022, 16:52
Foto: Edijs Pālens / LETA

Priekšpēdējo grupa turnīra spēli Latvijas hokeja izlase aizvadīs 22. maijā plkst. 16.20 pret Lielbritāniju. Latviešiem būs atlikusi vairs tikai spēle ar Zviedriju.

Iepriekšējās spēles

Piektdienas vakarā Latvijas izlase tikās ar Austriju. Lai gan austrieši pirmie izvirzījās vadībā, astoņu minūšu laikā latvieši izvirzījās vadībā. Drīz vien pretinieki izlīdzināja rezultātu, bet nepagāja vēl četras minūtes, kad Rūdolfs Balcers panāca 3:2. Rezultāts nemainījās līdz 47. minūtei, kad Austrija vēlreiz izlīdzināja rezultātu, un turpinājumā bija klusums abu komandu izpildījumā. Spēle nonāca līdz soda metienu sērijai, un Roberts Bukarts realizēja bullīti, kas nodrošināja Latvijas uzvaru.

Lielbritānija turnīrā tikusi tikai pie viena punkta, kas izcīnīts mačā pret Norvēģiju, kad briti piekāpās pēcspēles metienos. Čempionātā kopumā Lielbritānija guvusi tikai četrus vārtus, turklāt visi gūti pirmajos divos mačos pret Čehiju un Norvēģiju. Briti B grupā ieņem pēdējo vietu, kamēr Latvija ar pieciem punktiem atrodas piektajā vietā, bet līdz 4. vietai mūsējos šķir pieci punkti, tāpēc iekļūt ceturtdaļfinālā būs ļoti sarežgīti.

Jāteic, ka Lielbritānija ir visai eksotiska pretiniece Latvijai, jo savā starpā tās tikušās tikai vienu reizi. Tas notika 2013. gadā, kad olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra ietvaros latvieši uzvarēja pārliecinoši ar 6:2.

Koeficienti

Ja Latvija neizcīnīs uzvaru, tas būs pārsteigums, kam piekrīt arī bukmeikeri, jo koeficients uz Latvijas panākumu ir 1,22. Neizšķirts novērtēts ar 8,40, bet Lielbritānijas panākuma koeficients ir 15,50. Tiek prognozēts, ka būs līdz pieciem vārtiem (mazāk par 5,5) ar koeficientu 1,81, bet Latvijas -2,5 handikapa koeficients ir 1,80.

https://likme.tv/prognozes/prognoze-jasak-spele-no-pasa-sakuma/

Kur skatīties Latvija – Lielbritānija PČ 2022, tiešraide (LIVE)

Labākās likmes uz Pasaules čempionātu hokejā:

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis