40 EUR bezriska likme
Saņemt

Latvijas hokeja izlase: likmes, piedāvājumi un akcijas

Līdzjutēji, likme.tv
23. februāris, 2021, 16:55

Latvijas hokeja izlase katru gadu pavasarī ir apspriestākais temats gan starp sporta līdzjutējiem, gan mājsaimniecēm, gan darba kolēģiem, jo “hokeju trakumu” nevar nepamanīt, turklāt cilvēki bieži vien darba dienu un brīvdienu plānus pakārto izlases kalendāram.

Sporta totalizatori jau pirms čempionāta sākuma piedāvā dažāda veida likmes, kurās var prognozēt ne tikai izlases panākumus konkrētajās spēlēs, bet čempionātā kopumā, kā arī mūsu spēlētāju sniegumu, piemēram, cik vārtus čempionātā gūs Miks Indrašis.

https://likme.tv/likmju-skola/hokeja-likmes-un-to-veidi-handikaps-vairak-mazak-un-citi-totalizatoru-piedavajumi/

Pasaules čempionāts hokejā ir viens no gada lielākajiem sporta notikumiem, tāpēc totalizatori piedāvā arī dažāda veida bonusus gan jaunajiem, gan patstāvīgajiem klientiem.

Noteikti, ka vēl lielāka uzmanība pasaules čempionātam tiks pievērsta šajā pavasarī, jo Rīga uzņems labākās hokeja valstsvienības. Sākotnēji bija paredzēts, ka čempionāts norisināsies arī Baltkrievijā, taču saspīlētās politiskās situācijas dēļ tika atņemtas organizatoriskās tiesības, atdodot pilnu kontroli Rīgai.

“Betsafe” jau šobrīd piedāvā veikt likmes uz pirmajiem pasaules čempionāta mačiem, kā arī veikt prognozes par turnīra un apakšgrupu uzvarētājiem.

Likmes meklē ŠEIT.

Lai gan mūsu hokejisti spēlē gan NHL, gan vadošajās Eiropas līgās, vēsture liecina, ka ielauzties starp labākajām astoņām hokeja izlasēm Latvijai ir ļoti sarežģīts uzdevums. 2019. gada pasaules čempionātā latvieši uzvarēja tos mačus, kuros pēc koeficientiem bija favorīti, bet ar to nepietika, lai izkļūtu ārā no grupas. Uzvaras Latvija izcīnīja pret Austriju (koeficients 1.63), Itāliju (1.11) un Norvēģiju (1.66).

Situācija bija labāka 2018. gadā, jo, neskatoties uz sporta totalizatoru prognozēm, Latvijas hokeja izlase divreiz pārspēja nominālās favorītes, izcīnīja 4. vietu grupa un iekļuva ceturtdaļfinālā, kur gan minimāli zaudēja Zviedrijai, lai gan bukmeikeri prognozēja pārliecinošu zviedru panākumu.

Latvija uzvarētajās grupu turnīra spēlēs pret Vāciju un Dāniju nebija favorīte (attiecīgi koeficienti 2.75 un 3.51), taču, ja pirms katras izlases spēles liktu 10 eiro uz latviešu uzvaru pamatlaikā, galarezultātā būtu -5.6 eiro, jo pret Dienvidkoreju bijām izteikti favorīti (1.18), bet Norvēģija tika pārspēta pagarinājumā.

Likmes uz Latvijas hokeja izlasi vienmēr ir riskants pasākums, tomēr atceries, ka vienmēr jāspēlē ar prātu nevis sirdi!

 

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss