Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Rīgas “Dinamo”: likmes, koeficienti un totalizatoru piedāvājumi

Hokejs, likme.tv
20. februāris, 2021, 18:41

Kontinentālajā hokeja līgu pārstāvošais Rīgas “Dinamo” klubs ir viens no zināmākajiem Latvijas sporta zīmoliem, tādēļ arī piesaista sporta likmju veicēju uzmanību. Sezonas laikā Rīgas “Dinamo” spēles vēro tūkstošiem cilvēki, un komandai, neskatoties uz tās sniegumu, vienmēr tiek pievērsta pastiprināta uzmanība.

Likmes uz Rīgas “Dinamo” ir vienas no populārākajām Latvijā licencētajos totalizatoros. Likmju veicēji iecienījuši veikt likmes uz savu iemīļoto komandu. Latvijas vadošie sporta totalizatori piedāvā arī individuālas likmes uz spēlētāju sniegumu, piemēram, iespējams uzlikt likmi par to, vai Miks Indrašis gūs vārtus, gūs rezultativitātes punktus utt.

Attīstoties totalizatoru piedāvājumam, arvien biežāk parādās interesantas likmju kombinācijas, kuras veikt uz Rīgas “Dinamo” spēlēm. Labākajos totalizatoru uzņēmumos iespējams veikt likmes uz saistošiem variantiem un kombinācijām. Piemēram, Rīgas “Dinamo” uzvara + komanda gūs vismaz piecus vārtus. Savai pārliecībai un spēles stilam noteikti atradīsi piemērotu variantu.

Bez klasiskajām: uzvarētājs/neizšķirts/zaudētājs un vairāk/mazāk, var izvēlēties likt uz to, vai būs papildlaiks, kura komanda gūs vairāk vārtus otrajā periodā, kurai komandai būs vairāk noraidījumu un citas iespējas. Var uzlikt pat uz to, vai spēlē tiks nozīmēts “bullītis”.

Interesantākais piedāvājums “Dinamo” spēlēm atrodams “Betsafe” totalizatorā, kur regulāri tiek piedāvātas īpašas akcijas un bonusi. Zīmīgi, ka “Betsafe” arī ir viens no Rīgas “Dinamo” sponsoriem.

Likmes uz Rīgas “Dinamo” uzvarām iepriekšējās sezonās var uzskatīt par pietiekami riskantām, jo komanda vairāk zaudē nekā uzvar. Par veiksmīgu sevi, visticamāk, var uzskatīt cilvēki, kuri savu naudu liek pret šo vienību, tomēr ir savas nianses. 

Rīgas “Dinamo” jau gadiem uzskatāma par komandu, kas spēj uzvarēt spēles, kad par izteiktiem favorītiem tiek uzskatīta otra komanda. Tādēļ zinātāji allaž atvēl kādu summu, lai veiktu likmes uz Rīgas “Dinamo”, kad uz vienības uzvaru (vai sniegumu kopumā) ir lieli koeficienti. Un pāris reizes sezonā šādas likmes noteikti atmaksājas.

https://likme.tv/likmju-skola/hokeja-likmes-un-to-veidi-handikaps-vairak-mazak-un-citi-totalizatoru-piedavajumi/

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis