Kas ir Āzijas handikaps?

Katrs spēlētājs vismaz reizi ir saskāries ar tādu likmju opciju kā handikaps. Šis likmju veids palielina koeficientu uz favorīta uzvaru, vai tieši pretēji pielīdzina vājāko pretinieku, taču likme ir ar paaugstinātu riska faktoru. Katrā ziņā šādas likmes sporta likmju entuziasti veic ļoti bieži. Pie gandrīz visiem bukmeikeru pakalpojumu sniedzējiem ir iespējams atrast sadaļu „Āzijas handikaps”, kuru iesācējiem ir pagrūti saprast. Patiesībā ar šāda tipa likmēm nav nemaz tik sarežģīti kā sākumā varētu šķist. Tai ir savas savdabīgās un interesantās īpašības ar ko tā atšķitas no klasiskā „Eiropas handikapa”, tieši tādēļ tā ir ļoti interesanta un ir pieejama pie visiem vadošajiem bukmeikeriem.

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Tātad, Āzijas handikaps ir kādas komandas uzvara ar fiksētu starpību. Āzijas handikaps tāpat kā „Āzijas vairāk/mazāk” satur sevī divas likmes. Parasti bukmeikeri piedāvā šādas likmes no 0.25-3.75. Lai paskaidrotu šādu likmi ar vizuālu piemēra palīdzību, apakšā redzama Krievijas un Saūda Arābijas fubolu izlašu spēles likmju pielīdzināšana Āzijas handikapam. Pieņemsim, ka totalizatora spēlētāji tic tam, ka Krievija uzvarēs ar lielu pārsvaru, šādā gadījumā Āzijas handikaps ir ļoti parocīga likme. Galvenais iemesls:

  • Āzijas handikapā ir divas likmes kombinētas kopā, kas būtiski samazina zaudēšanas risku

Piemēram, izvēlēsimies -2.25 handikapu uz Krieviju pret Saūda Arābiju 

Handikapi iedalās divās daļās (-2, -2,5). Iedomāsimies, ka spēlētājs veic 100 eiro likmi uz šādu iznākumu. Koeficients uz tādu likmi šajā spēlē ir 3.55. Tas nozīmē, ka spelētājs ir veicis 50 eiro likmi uz katru no šīm daļām.  Respektīvi uz handikapiem -2 un -2.5.

1.variants : Krievija uzvar ar rezultātu 2:0. Šajā gadījumā par likmi -2, bukmeikeri atgrieži uzlikto summu, kas šajā gadījumā būtu 50 eiro. Otra likme, diemžēl, būs zaudējusi.

2.variants : Krievija uzvar ar rezultātu 3:0. Spēlei beidzoties ar šādu rezultātu, tā būs laimējusi un likmes veicējs iegūs maksimāli iegūstamo summu no šīm likmēm. (100×3.55=355 eiro)

3.variants : Krievija uzvar ar rezultātu 1:0. Šajā situācijā abas likmes būs zaudējušas, jo netika izcīnīta uzvara ar  nepieciešamo pārsvaru.

Āzijas handikaps ar „+” tiek rēķināts pēc tāda paša principa, respeketīvi, ja šajā gadījumā (+2, +2.5) Saūda Arābija nedrīkstētu zaudēt ar 2, vai vairāk vārtu starpību.

Tev varētu interesēt arī šie raksti:

Marža – sporta totalizatoru garantētā peļņa
Sporta likmju veidi
Koeficienti: veidi un aprēķina metodes

Mūsu partneri
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
15
Raksti
Noderīga informācija 15
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT