40 EUR bezriska likme
Saņemt

“Karalis” pret “Bārdu”: Kurš no Džeimsiem būs pārāks?

Hjūstonas "Rockets" un Losandželosas "Lakers", likme.tv

Viens no šīs sezonas NBA “melnajiem zirdziņiem” Hjūstonas “Rockets” savā laukumā uzņems pagājušās sezonas čempionus Losandželosas “Lakers”. Spēle risināsies naktī no svētdienas uz pirmdienu, 2.00 pēc Latvijas laika.

Šajā mačā lielākā uzmanība tiks vērsta uz komandu superzvaigznēm, attiecīgi “Raķešnieku” Džeimsu Hārdenu un “Ezernieku” Lebronu Džeismu. Abi tiek uzskatīti par līgas TOP5 spēlētājiem. 

Komandu rādītais sniegums šajā sezonā ir atšķirīgs. Hjūstona vasarā veica milzīgu darījumu ar Vašingtonas “Wizards”, kurā tika samainīti saspēles vadītāji – Rasels Vestbruks pret Džonu Volu. Teksasas vienība papildināja savu sastāvu ar vēl pāris vērā ņemamiem spēlētājiem, tādiem kā Kristianu Vudu un Demarkusu Kazinsu, kā arī nomainīja galveno treneri. Sastāvam vēl nav sanācis iespēlēties, taču tas tiek uzskatīts kā viens no potenciāli spēcīgākajiem līgā.

Arī pagājušā gada titula ieguvējiem “Lakers” ticis mazliet pamainīts sastāvs. Daudzi eksperti uzskata, ka tas ir kļuvis vēl spēcīgāks kā pagājušogad. Ir pamats tā domāt, jo Frenka Vogela trenētā komanda ir ar dalīti labāko uzvaru-zaudējumu bilanci visā līgā. 

Lai gan šīs nakts spēlē nepiedalīsies Entonijs Deiviss, kurš ir viens no Losandželosas komandas līderiem un notikums būs Hjūstonā, bukmeikeri par favorītiem izvirza tieši “Lakers”.

Totalizators“Rockets” uzvara“Lakers” uzvara
Betsafe 2.40 1.60
Optibet 2.26 1.65
11.lv 2.25 1.65
Pafbet 2.20 1.70

 

Šajā sezonā abas komandas nespēlē dinamisku un ātru basketbolu. Hjūstonas gadījumā tas ir saistīts ar trenera nomaiņu, jo vienība vairs nespēlē izteikti uzbrūkošo Maika D’Antoni basketbolu. Iepriekšējās desmit spēlēs ar abu komandu dalību tikai vienā tika gūti vairāk par 227 punktiem. Optibet uz spēles kopējo “mazāk par 227,5” punktiem piedāvā koeficientu 1.90, savukārt 11.lv izlikuši likmju līniju uz “uzvarētājs+virs/zem” ar likmes vērtību 3.10, ar nosacījumu, ka uzvarēs “Lakers” un būs mazāk par 228 gūtajiem punktiem visā spēlē (ieskaitot papildlaiku).

Lebrona Džeimsa pārstāvētā komanda šajā sezonā ir 7.labākā aizsardzības komandas visā līgā pēc vidēji ielaistajiem punktiem spēlē. “Rockets” līders Džeimss Hārdens ap sevi vairāk raisa diskusijas ārpus laukuma nekā tajā. Tas atspoguļojas arī uz kopējo sniegumu laukumā, gan rezultativitātē, gan arī kopējā sniegumā. Tas vairo pamatotas cerības tam, ka Stefana Silasa vadītā vienība šajā spēlē neuguņos. Betsafe pieejama likme uz to, ka Hjūstona gūs mazāk par 112,5 punktiem ar koeficientu 1.90.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss