Kādus bonusus jaunajiem klientiem piedāvā Latvijas totalizatori: visa informācija šajā apskatā

Vai zināji, ka Latvijā darbojas pavisam vairāk par desmit online sporta totalizatoru? Vai esi visos tajos reģistrējies? Ja nē, tad uzklausi mūsu ieteikumus, kāpēc Tev to noteikti vajadzētu darīt.

Lielākoties visi Latvijā licencētie sporta totalizatori, kā galveno jauno klientu bonusu piedāvā bezriska jeb bezmaksas likmes. Šo bonusu ir iecienījuši pilnīgi visi likmju veicēji, jo tikai ar bezriska likmēm vari laimēt iespaidīgus laimestus, neriskējot ne centa.

Izmantojot bezriska likmi, Tu izveido kuponu ar sporta notikumu/-iem, ievadi likmes vērtību un, zaudējuma gadījumā, totalizators Tev atmaksās pilnu likmes apmēru. Ja sporta likmi laimēsi, tad visus laimestus varēsi atstāt sev un izmaksāt uz savu bankas kontu.

Apskatīsim visus aktuālos jauno klientu bonusus, kurus vari saņemt tagad un uzreiz. Velti nedaudz sava laika, izmanto tos un turi īkšķus.

Lai palielinātu savas izredzes laimēt, ieskaties LIKME TV prognožu sadaļā un droši izmanto piedāvāto tipsteru prognozes.

Klondaika.lv

Klondaika.lv uz pārējo sporta totalizatora fona izceļas ar to, ka piedāvā Latvijā pašu iespaidīgāko jauno klientu bonusu. Par reģistrāciju, Klondaika Tev dāvās bezriska likmi un cashback bonusu, par kuru atmaksa kopā sastādīs 150 EUR.

Uzreiz saņemsi 100% bezmaksas likmi 15 EUR apmērā. Pēc tam, par nākošām trim likmēm saņemsi naudas atmaksu 66.66% līdz 50 EUR un vēl par nākošām piecām likmēm – 33.33% līdz 85 EUR atmaksu.

Pievērs uzmanību, ka uzlabotais piedāvājums pieejams tikai ar Likme TV speciālo iemaksas kodu.

Bezriska likmi un naudas atmaksu saņem šeit:

Lielākais starta sporta bonuss Latvijā!

Līdz 150 EURNaudas atmaksa sporta likmēm

 Betsafe

Ja vēl neesi reģistrējies mūsdienīgajā Betsafe sporta totalizatorā, tad šeit būs īstais iemesls, lai to darītu. Tiklīdz kā atvērsi jaunu kontu Betsafe sporta totalizatorā, iemaksā vismaz 20 EUR vienā piegājienā. Automātiski saņemsi trīs 10 EUR bezriska likmes 100% apmērā.

Ar to vēl Betsafe jauno klientu bonuss neapstājas. Jau nākošajā mēnesī saņemsi papildus vienu 10 EUR bezriska likmi un pēc mēneša vēl vienu!

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Optibet

Reģistrē savu Optibet kontu, papildini savu to par vismaz 10 EUR un uzreiz varēsi sākt veikt bezriska jeb bezmaksas sporta likmes. Vispirms Tev būs pieejamas trīs 10 EUR vērtas Optibet bezriska likmes un papildus likmes varēsi saņemt veicot apgrozījumu sporta totalizatorā.

Jauno klientu bonuss

Līdz 100 EURbezriska likmes!

Pafbet

Pievienojies Pafbet totalizatoram un saņem uzreiz īstu naudas bonusu. Iemaksā savu pirmo depozītu vismaz 10 EUR apmērā un Pafbet Tavā spēļu kontā ieskaitīs 10 EUR vērtu naudas bonusu. Tev tiks dota pilnīga izvēles brīvība – saņemto naudu varēsi apgrozīt sporta likmēs vai arī izmaksā atpakaļ uz savu kontu.

10 EUR naudas summu saņem šeit:

Pafbet piedāvā jaunajiem klientiem

10 EURKlāt Tavam depozītam

Olybet

Jaunajiem klientiem Olybet piedāvā starta bonusu, kas ir 50 eiro apmērā, ko var saņemt, izpildot divus nosacījumus – vispirms jāveic iemaksa ar kodu “START50” vismaz 20 eiro apmērā, bet pēc tam jāapgroza vismaz 100 eiro 14 dienu laikā kopš pirmo divu bonusa likmju saņemšanas brīža. Izdari to un tiksi pie skaista starta bonusa!

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

50 EUR bonuss

11.lv

11.lv visiem jaunajiem klientiem dāvina nevis vienu, bet trīs 11 EUR vērtas bezriska jeb bezmaksas likmes. Visas saņemtās likmes ir 100% apdrošinātas, kas nozīme, ka, ja kāda no tām zaudēs, 11.lv Tev atmaksās pilnu likmes summu.

Laimēto summu droši vari izmaksāt, vai arī, ja jūties īpaši veiksmīgs turpini veikt likmes un palielini savus laimestus!

Piedāvājums jaunajiem klientiem!

3 x 11 EURbezriska likmes

Mr. Green

Izmanto izdevību veikt sporta likmes bez jebkāda riska zaudēt. Mr. Green ikvienu jaunu spēlētāju apdāvinās ar reģistrācijas piedāvājumu, ko novērtēs visi likmju veicēji. Reģistrē jaunu kontu, piesakies piedāvājumam – nospiežot pogu Pieteikties, un savā kontā saņemsi trīs 10 EUR bezriska likmes.

Visas Mr. Green reģistrācijas bezriska likmes, tiks atmaksātas 100% apmērā. Pievienojies un izmēģini savu veiksmi!

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

LVBET

Viens no jaunākajiem Latvijas sporta totalizatoriem – LVBET visiem jaunajiem reģistrētajiem klientiem piedāvā vērtīgāko bezriska likmi starp visiem Latvijas online sporta totalizatoriem.

Reģistrē LVBET spēļu kontu un iemaksā vismaz 10 EUR. Uzreiz kvalificēsies bezriska likmei, kuras apmērs var būt līdz pat 40 EUR ar maksimālo koeficientu 7.00. Uzvaras gadījumā laimests būs īpašie liels un To varēsi paturēt sev, taču, ja būsi neveikmsīgi prognozējis iznākumu, LVBET atmaksās likmi 100% apmērā.

40 EUR vērtu bezriska likmi saņem šeit:

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

Mūsu partneri
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
11
Raksti
Noderīga informācija 11
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT