Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Gladiatoru cīņa Romā: Vai “Inter” kļūs par līderiem?

"Roma" un "Inter", likme.tv

Šodien liela spēle Itālijā: A sērijas titula pretendentu spēkošanās – “AS Roma” savā laukumā uzņems Milānas “Inter”.

Cīņas sākums 13:30.

Lieki piebilst cik svarīga šī spēle ir abām šīm vienībām. “Inter” atpaliek par vienu punktu no saviem ilggadējiem derbija pretiniekiem – “AC Milan” un uzvaras gadījumā var izvirzīties līderpozīcijās visā turnīrā.

Savukārt Roma futbolisti iegūstot 3 punktus, pietuvosies līdervienībai 1 punkta atstatumā un izlīdzinās punktu skaitu ar saviem rītdienas pretiniekiem. Sagaidāma bezkompromisa cīņa par katru laukuma kvadrātmetru.

Bukmeikeri par spīti tam, ka Romas vienība spēlē mājās, par nedaudz izteiktākiem favorītiem uzskata Antonio Kontes vadīto vienību.

Totalizators“AS Roma” uzvaraNeizšķirtsMilānas “Inter” uzvara
Pafbet 2.90 3.60 2.33
11.lv 2.95 3.60 2.35
Optibet 2.95 3.60 2.32
Betsafe 3.00 3.60 2.35

 

Sagaidāms, ka arī šajā spēlē būs vairāk par vienu vai diviem kopā gūtiem vārtiem, jo abu komandu lielākais trumpis ir uzbrukums. Uz to, ka arī šajā tikšanās reizē abas komandas spēles rezultatīvi, Pafbet piedāvā likmi virs 3.5 vārtiem visā spēlē ar koeficientu 2.40, savukārt, pie 11.lv iespējams izvēlēties to, ka abas komandas gūs vārtus ar likmes vērtību 1.48

Laukuma spēlētāji, kuriem noteikti ir vērts pievērst uzmanību ir šobrīd karstie uzbrucēji abās komandās. Attiecīgi beļģim Romelu Lukaku no Milānas un bosnietiem Edinam Džeko no Romas. Abi ir starp labākajiem vārtu guvējiem visā līgā un it īpaši rezultatīvi spēlē tieši pēdējā laikā. Betsafe izlikuši koeficientus uz vārtu guvējiem spēles laikā. Romelu Lukaku – 2.10, savukārt Edinam Džeko 2.40.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss