Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

KHL grandu duelis: SKA pret CSKA [Noslēdzies]

SKA un CSKA, likme.tv

Sanktpēterburgas “SKA” šodien savā laukumā uzņems savu sīvākos pretiniekus Maskavas “CSKA”. Abas komandas pavisam nesen šajā pašā arēnā aizvadīja savstarpējo spēli. Tas notika pagājuša gada izskaņā, kad spēle noslēdzās ar pēcspēles metienu sēriju, kurā uzvarēja “SKA”, visā mačā triumfējot ar 4:3. Vai maskaviešiem izdosies revanšēties?

Spēles sākums 17:30.

Abas komandas šobrīd atrodas pirmajās divās vietas Rietumu konferencē. Tarasova divīzijas līdervienībai “CSKA” mainīgs sniegums pēdējā laikā, taču savu vadošo pozīciju tā nav mainījusi arī visā Rietumu konferencē. Zvaigžņotā Sanktpēterburgas vienība pārliecinoši atrodas vadībā Bobrova divīzijā, taču lūkojas pēc pirmās vietas konferencē. Kādēļ tas ir tik svarīgi? Domājot ilgtermiņā, tam būs milzu nozīme izslēgšanas spēlēs. Kā zināms, konferences pirmās vietas īpašniecei neatkarīgi no pretinieka jebkurā gadījumā būs mājas spēļu priekšrocība.

Bukmeikeri pavisam nedaudz vairāk sliecas par labu “CSKA”. Koeficienti ir izteikti vienādi, neizceļot  nevienu no vienībām kā acīmredzamu spēles favorīti.

Totalizators“SKA” uzvaraNeizšķirts“CSKA” uzvara
Betsafe 2.50 4.00 2.45
Optibet 2.50 4.10 2.46
11.lv 2.55 4.00 2.45
Pafbet 2.42 4.00 2.50

 

Sanktpēterburgas vienība nav zaudējusi pamatlaikā jau astoņas mājas spēles pēc kārtas. 11.lv piedāvā spēles handikapu +0.5 uz “SKA” ar koeficientu 1.57, kas nozīmē to, ka “SKA” nezaudējot pamatlaikā, likme tiks laimēta. Mazāka riska cienītājiem ieteikums izvēlēties Optibet izlikto likmju līniju uz handikapu +1.5 ar koeficientu 1.28.

Abas komandu savstarpējās spēkošanās vienmēr ir bijušas principiālas.  Betsafe uz likmi zem 4.5 vārtiem pamatlaikā atrodams koeficients 1.97, savukārt Optibet piedāvā procentuāli drošāku likmi, zem 5 vārtiem – 1.68. Tas nozīmē, ka bukmeikeri uzskata, ka starp abām komandām šajā spēlē dominēs aizsardzības hokejs – daudz vārti netiek plānoti.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss