Dānija centīsies gūt panākumu par godu Ēriksenam

Dānijas futbola izlase, likmetv
10. jūnijs, 2021, 11:40
Dānijas futbola izlase | Foto: Jerusalem Post

17. jūnija mačus Eiropas čempionātā turpinās tikšanās starp Dāniju un Beļģiju, kas sāksies plkst. 19:00 un risināsies Kopenhāgenas stadionā “Parken”.

Potenciālie sākumsastāvi:

Dānija: vārtsargs – Kaspers Šmaihels, aizsargi – Simons Kjers, Andreass Kristensens, Joakims Mele, pussargi – Tomass Deleini, Pjērs Emīls Hjoibergs, Daniels Vass, Jonass Vinds, Matiass Jensens, uzbrucējs Jusufs Polsens, Martins Braitvaits.

Beļģija: vārtsargs – Tibo Kurtuā, aizsargi – Tobijs Alderveirelds, Tomass Vermālens, Tomā Menjē, Dedriks Bojata, Leanders Dendonkers, pussargi – Raniks Fereira – Karasko, Jurī Tīlemanss, Drīs Mertens, uzbrucēji – Romelu Lukaku, Torgans Azārs.

Kevins de Breine, Aksels Vitsels un Edens Azārs šo dueli, visticamāk, sāks no rezervistu soliņa.

Dānijai šis finālturnīrs iesācies pavisam nepatīkami. Mačā pret Somiju 42. minūtē uz brīdi apstājās viena no izlases līderu Kristiana Ēriksena sirds, taču medicīnas personāla ātrās reakcijas dēļ spēlētāja dzīvība tika izglābta. Mačs tika atsākts tajā pašā vakarā, kas Dānijas futbolistiem bija ļoti liels emocionālais spiediens un rezultātā ar 0:1 nācās atzīt pretinieku pārākumu, ļaujot Somiem EČ finālturnīros debitēt ar panākumu. Protams, ka Ēriksenam turnīrs ir noslēdzies.

Beļģijas izlase savu pirmo maču aizvadīja pret Krievijas futbolistiem. Neskatoties uz sava potenciālā līdera Kevina de Breines nespēlēšanu, vienība guva ļoti pārliecinošu uzvaru, divreiz izceļoties Romelu Lukaku, bet reizi Tomā Menjē.

Abas vienības nolēmušas, ka dueļa 10. minūtē bumba tiks raidīta ārpus laukuma, lai vienotos kopīgā cieņas izrādīšanā Ēriksenam, kurš Dānijas izlases kreklā spēlē ar 10. numuru.

Šī būs 16. tikšanās reize starp abām izlasēm un sērijā šobrīd rezultāts ir neizšķirts 6-6, bet vēl trīs reizes komandām uzvarētāju noskaidrot nav izdevies.

Beļģija

Labāka iespēja uzvarēt piešķirta Beļģijas izlasei, kurai iespēja ir 2.05, neizšķirts vērtēts ar 3.35, bet Dānijas koeficients ir 4.50.

Beļģi pirmie guvuši vārtus iepriekšējās piecās spēlēs Eiropas čempionātos, kā arī divos savstarpējos dueļos. Iespēja, ka tas notiks arī šodien, vērtēta ar 1.73.

Tiekoties savā starpā 21 reizi, Beļģija guvusi vārtus pirmajā puslaikā 20 mačos, un varbūtība, ka tas notiks arī šodien, ir 2.05.