40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kā reģistrēties un sākt likt likmes – William Hill sporta totalizators

William Hill, likme.tv

Reģistrācija

Nav svarīgi kādu iemeslu dēļ esi izvēlējies reģistrēties William Hill, vai nu Tevi uzrunāja tā īpašais jaunais klientu bonuss vai arī vēlies veikt likmes starptautiskā brenda totalizatorā, tad skaidrs, kas jādara – jāizveido jauns konts, jāverificē tas, jāveic iemaksas un jāizmaksā laimesti. Esam izveidojuši nelielu instrukciju, lai soli pa solim Tev palīdzētu šajos jautājumos.

Lai izveidotu jaunu kontu, viss, kas jādara ir jāspiež Reģistrēties, kas atrodas William Hill vietnes augšējā labajā stūrī. Nekavējoties parādīsies trīs soļu reģistrācijas formā, kurā tikai būs jāievada visi nepieciešamie dati.

William Hill, likme.tv

Vispirms norādi savu epastu un vēlamo paroli, kurai jābūt no 8 līdz 25 simboliem, vismaz vienam ciparam un gan mazajam, gan lielajam burtam. Spied Turpināt un jau nākošajā sadaļā būs nepieciešams norādīt jau savu personīgo informāciju: personīgos datus, adresi, telefona numuru utt., kā arī jāatzīmē piekrišana William Hill totalizatora noteikumiem. Noteikti arī atzīmē, ka piekrīti saņemt mārketinga piedāvājumus Epastā, SMS, tālrunī vai Pastā, jo kurš gan negrib saņemt kādu īpašus bonusus.

Pēc tam, kad būsi korekti norādījis visu nepieciešamo informāciju, William Hill uz Tavu telefonu atsūtīs ciparu kodu, kurš būs jāievada vietnes reģistrācijas formā. Pēc tam, kad būsi ievadījis kodu, Tev būs jauns izveidots William Hill konts.

 

Verifikācija

Pēc tam, kad būsi izveidojis savu profilu, Tev nepieciešams būs to verificēt. Tas jādara tādēļ, lai William Hill būtu pārliecināts, ka šo profilu izmanto tā persona, kas ir reģistrējusies un uz kuras vārda ir izveidots profils. Tikai tā var izvairīties no šaubīgiem darījumiem vai sliktas likmju veikšanas pieredzes, kā arī William Hill būtu pārliecināts, ka drīksti spēlēt azartspēles.

Lai verificēti jaunizveidoto kontu, eju uz Iestatījumu sadaļu – Mans kontsVerifikācija. Tev būs jāaugšupielādē savs identifikācijas dokuments: ID vai pase un arī maksājumu uzdevums, ja būsi veicis depozītu ar bankas kartiņu. Maksājuma uzdevumā obligāti jābūt redzamam William Hill depozītam, kartes pēdējiem četriem cipariem, konta īpašnieka datiem un bankas konta numuram.

Abu dokumenta maksimālais izmērs ir 15 MB un ielādēt vari tikai PNG, PDF, JPG, JPEG, BMP vai GIF faila formātus.

 

Iemaksa

Pēc veiksmīgas reģistrācijas, vienīgais šķērslis, kas šķir Tevi no likmju veikšanas ir William Hill konta stāvoklis, kas vēl nav papildināts. Iemaksāt savā William Hill spēļu kontā vari vai nu nospiežot uz galveno izvēli un uz Izmaksas pogu vai arī uz + ikonas. Abas izvēles atrodas vietnes augšējā labajā pusē.

William Hill, likme.tv

Kad būsi izvēlējies veikt iemaksu, William Hill piedāvās izvēlēties vienu no iespējamajām iemaksu metodēm. Visām totalizatora depozīta iespējām ir vienādi limiti, turklāt bez jebkādas komisijas maksas.

  • Minimālā iespējamā iemaksas summa – 5 EUR.
  • Maksimālā iespējamā iemaksas summa – 5000 EUR.

William Hill, likme.tv

William Hill piedāvā ļoti drošas un ērtas iemaksas iespējas, kuras izceļas arī ātruma ziņā, jo tās no Tava bankas konta, William Hill kontā nonāks nekavējoties. Papildināt savu kontu vari vai nu izmantojot internetbanku pakalpojumus: Swedbank, SEB, Luminor vai Citadele vai arī banku karšu maksājumus. Izvēloties Swedbank vai SEB, atvērsies iemaksu forma, kur būs nepieciešams ievadīt vēlamo summu un lapa, izmantojot Neopay maksājumu sistēmu uzreiz aizvedīs Tevi uz bankas iemaksas lapu. Ja vēlies izmantot Luminor vai Citadele, tad no saraksta jāizvēlas BANKAS PĀRSKAITĪJUMS, kur ar Trustly iespēju, varēsi iemaksāt arī no šīm bankām.

Ja par ērtāku uzskati karšu maksājumus, tad droši izvēlies šo iemaksas metodi un papildini savu kontu ar VISA vai Mastercard. Tādā gadījumā Tev atliks tikai ievadīt kartes numuru, derīguma termiņu un trīsciparu kartes kodu. Tāpat kā banku maksājumi, arī karšu maksājumi aizņem vien mazāk nekā minūti.

William Hill, likme.tv

 

Sporta likmes

William Hill sporta likmju piedāvājumu atradīsi Sports sadaļā. Sporta sadaļā ir pieejamas likmes gan uz pre-match notikumiem, gan LIVE, kas veiksmīgi apvienotas vienotā sadaļā. Lapas augšdaļā acīm uzreiz pavērsies krāsainie William Hill baneri, kas informēs par dažādām akcijām, top spēlēm vai citiem piedāvājumiem. Uzklikšķinot uz tiem, vietne Tev aiznesīs uz aktuālo piedāvājumu saiti.

William Hill, likme.tv

Zem baneriem, pavisam ērti varēsi pārslēgties starp LIVE likmēm un pārējiem sporta veidiem. Šeit arī vari izmantot meklēšanas funkciju, lai visātrāk atrastu savus iemīļotākos sporta notikumus, kā arī iepazīties ar savu likmju vēsturi – Manas likmes sadaļā. No sporta veidiem šeit iespējams izvēlēties futbolu, basketbolu, hokeju un tenisu, taču ja vēlies veikt likmes uz citiem sporta veidiem, spied uz plusiņa ikonas. Tādā gadījumā atvērsies pilnais sporta veidu piedāvājums, kura plašais apjoms pārsteigs ikvienu sporta likmju veicēju.

Tiklīdz kā būsi izvēlējies veidu, līgu un notikumu tad vai nu uzreiz vari prognozēt mača uzvarētāju vai arī atvērt detalizētāku likmju piedāvājumu, noklikšķinot uz pašu maču. Likmju tirgus piedāvājums būs iedalīts vairākās sadaļās:

  • Populārās – uzvarētājs, totāls, handikaps, dubultiespēja.
  • Spēles likmes – vārtu skaits, rezultāts.
  • Likmes pa periodiem vai puslaikiem – rezultāts, vārstu skaits, handikaps
  • Spēlētāju likmes – likmes uz konkrētu spēlētāju sniegumu.

Spied uz vēlamo likmi un tā pievienosies William Hill totalizatora kuponā. Vari vai nu veikt šo likmi vai arī turpināt klikšķināt un veidot kombinēto likmi ar vairākiem notikumiem. Mēs, par piemēru izvēlēsimies veikt 100 EUR vienkāršu likmi uz New York Rangers uzvaru.

William Hill, likme.tv

Kuponā brīvajā laukumā ievadam vēlamo likmi uz spiežam veikt likmi. Laimests norāda uz summu, ko saņemsi, ja likme būs laimīga.

 

Izmaksa

Mirklī, kad vēlies pārskaitīt naudu no William Hill spēļu konta naudu uz savas bankas kontu, Tev būs nepieciešams veikt izmaksu. To būs iespējams izdarīt, atverot galveno sadaļu un zem Iemaksu pogas, klikšķini uz Izmaksas pogu.

William Hill, likme.tv

Iegaumē, ka William Hill izmaksā tikai uz to personas bankas kontu, uz kuras vārda ir reģistrēts totalizatora profils un no kura konta ir veikta iemaksa. Pretējā gadījumā, ja konts ir mainījies vai arī tajā ir drukas kļūda, droši informē William Hill klientu atbalsta dienestu.

Izmaksas no William Hill tiek veiktas ar bankas pārskaitījumu no Swedbank uzņēmuma konta, kas nozīmē, ka šo banku lietotājiem ir zināmas priekšrocības naudas pārskaitījuma ātruma ziņā Citu banku klienti laimestus gan saņem tajā pašā dienā, kad pieteikta izmaksa vai pat arī nākamajā.

William Hill katru klienta pieteiktu izmaksu apstrādā stundas laikā un to veiks sākot no 09:00 līdz pat 24:00. Nav svarīgi, vai izmaksas ir pieteiktas brīvdienās vai svētkos, tās ir iespējams saņemt katru dienu, kas patiešām iepriecina.

Minimālā summa, ko vari izņemt ir 10 EUR, maksimālā – 3000 EUR.

 

Lasīt vairāk

William Hill totalizators
William Hill kazino
William Hill sporta totalizators jaunajiem klientiem dāvā 5 bezriska likmes, katru 10 EUR vērtībā

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss