William Hill totalizators

William Hill totalizators

13.

Jau pavisam drīz Latvijas totalizatoru tirgū varētu parādīties jauns spēlētājs – “William Hill”. Uzņēmumu tālajā 1934. gadā dibināja Viljams Hils, un gadu gaitā vairākas reizes mainījušies uzņēmuma īpašnieki. Pēdējais darījums notika 2021. gada aprīlī, kad to par aptuveni trim miljardiem eiro iegādājās ASV uzņēmums “Caesars Entertainment”.

Pēc 2021. gada datiem uzņēmumā strādā aptuveni 12 tūkstoši cilvēku, no kuriem astoņi tūkstoši strādā Anglijā, savukārt 2020. gadā uzņēmuma peļņa bija vairāk nekā 1,5 miljardi eiro. Uzņēmumam pieder vairāk nekā 1400 likmju pieņemšanas punkti, savukārt 2019. gadā par “William Hill” izpilddirektoru kļuva Ulriks Bengtsons.

Uzņēmums piedāvā ne tikai veikt sporta likmes, bet arī tiešsaistes kazino, prasmju spēles, tiešsaistes bingo un tiešsaistes pokeru. Latvijā uzņēmums būs daļa no 11.lv un “Mr. Green” totalizatoriem.

“William Hill” ir arī sociāli aktīvs uzņēmums, sponsorējot dažādus sporta notikumus. Savulaik uzņēmums atbalstīja Spānijas futbola čempionāta komandu “Malaga”, kā arī sadarbojies ar “Tottenham Hotspur”. Kopš 2015. gada totalizators ir pasaules čempionāta šautriņmešanā galvenais atbalstītājs.

Jau pierasts, ka Latvijas totalizatori piedāvā plašu klāstu ar notikumiem, uz kuriem var veikt likmes, taču nav šaubu, ka “William Hill” piedāvājums būs tikpat plašs, ja ne vēl lielāks. Ņemot vērā ilgo pieredzi, uzņēmums piedāvās veikt likmes ne tikai uz standarta notikumiem, bet arī mazāk zināmiem, kas noteikti paplašinās klientu loku. Arī klientu serviss būs visaugstākajā līmenī, veicot izmaksas arī pēc iespējas ātrāk.

Nedrīkst aizmirst par jauno klientu reģistrēšanās bonusiem un piedāvājumiem jau esošajiem klientiem. “William Hill” totalizators patiks ikvienam sporta draugam!

William Hill totalizators

William Hill totalizators

Likmju skola
Katrs spēlētājs vismaz reizi ir saskāries ar tādu likmju opciju kā handikaps. Šis likmju veids palielina koeficientu ...
Dažreiz atsevišķos sporta notikumos ir daudz vieglāk paredzēt atsevišķas komandas / indivīda sniegumu nekā rezultātu kopumā. Šajā ...
Mūsu partneri
Reģistrējies un saņem 5 x €10 likmes bez zaudējuma riska SAŅEMT