40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kā reģistrēties un sākt likt likmes – Mr.Green sporta totalizators

Mr.Green, likme.tv

 

Reģistrācija

Mr.Green ir pasaulē viens no pasaulē pazīstamākajiem totalizatoriem, kurš jau no 2019. gada pieder azartspēļu gigantam: William Hill. Mr.Green plašajā pasaulē guvis panākumus un balvas dažādās jomās, kā piem. 2020. gadā saņemta balva par gada labāko operatoru un 2017. gadā Mr.Green ieguva balvu kā atbildīgākais totalizators.

Mr.Green tik tikko savu darbību uzsācis nu ir arī Latvijā un izpētīsim sīkāk, kā veiksmīgi uzsākt dalību šajā totlizatorā.

Lapas vidū vai arī kreisajā pusē spied pogu Reģistrēties.

Mr.Green, likme.tv

Mr.Green reģistrācijas process notiek divos pavisam vienkāršos soļos. Tas aizņems ne ilgāk par pāris minūtēm, un pats process ir ļoti viegli saprotams. Pirmajā reģistrācijas solī ievadi e-pastu un paroli. Parolei jābūt ar vismaz 8 rakstu zīmēm, tajā jābūt vismaz vienam ciparam, vismaz vienam lielajam burtam un mazajam burtam. Aizpildi prasīto un spied Turpināt.

Mr.Green, likme.tv

Nākošā izvēlnē Tev nāksies ievadīt plašāku informāciju. No Tevis tiek prasīts vārds, uzvārds, dzimums, dzimšanas dati, personas kods, adrese, bankas numurs, drošības jautājums un telefons. Visus datus ievadi pareizi, jo vēlāk tie arī tiks pārbaudīti Latvijas datu reģistrā. Gadījumā, ja būsi kļūdījies un dati nebūs pareizi, kontu atvērt neizdosies.

Lai veiksmīgi izveidotu spēļu kontu Mr.Green totalizatorā, atzīmē, ka Tu piekrīti Mr.Green noteikumiem un privātuma politikai. Atzīmē caur kuriem mārketinga kanāliem Tu gribi, lai Mr.Green ar Tevi sazinās. Noteikti atzīmē e-pastu, jo tad saņemsi arī dažādus bonusus e-pastā.

Mr.Green, likme.tv

Pabeidzot datu ievadi, spied Izveidot kontu. Mr.Green uz reģistrēto telefona numuru nosūtīs četru ciparu kodu SMS formātā, ko nāksies ievadīt nākošajā reģistrācijas solī, lai verificētu Tavu kontu.

Mr.Green, likme.tv

Ar šo soli reģistrācija Mr.Green ir pabeigta, taču, lai Tu varētu sākt veikt sporta likmes un papildināt savu Mr.Green kontu, vispirms nepieciešams verificēt savus personas datus.

 

Personas pārbaude

Pabeidzot pēdējo reģistrācijas soli, Mr.Green piedāvā uzreiz verificēt savu kontu. Tas nepieciešams, lai totalizators pārbaudītu vai reģistrācijā esi ievadījis patiesus datus par sevi. Ja vēlies uzreiz pēc reģistrācijas verificēt savu kontu, tad spied Verificēt kontu, taču, ja vēlies to darīt vēlāk, tad dodies uz Mans konts – Verifikācija.

Mr.Green, likme.tv

Konta verifikācijai būs nepieciešama Pases vai ID kopija. Pievienotajam dokumentam jābūt skaidri redzamam un visiem burtiem, un cipariem jābūt skaidri salasāmiem. Pievienotās bildes izmērs nevar būt lielāks par 15 MB. Pirms konts nebūs verificēts, nevarēsi veikt ne iemaksu, ne likmes.

Pievienojot dokumentus, nāksies nedaudz uzgaidīt līdz Mr.Green tos apstiprinās. Mums tas aizņēma mazāk par 10 minūtēm.

 

Iemaksa

Kad verifikācija ir veiksmīgi pabeigta, dodies uz Mr.Green galveno izvēlni un izvēlies Iemaksa.

Mr.Green, likme.tv

Konta papildināšanai, Mr.Green piedāvā drošākos maksājuma veidus:

Maksājumus ar internetbankas starpniecību – uzreiz vari veikt iemaksu, izmantojot Bank link (Swedbank un SEB) vai arī Trustly (Citadele un Luminor). Noklikšķinot uz kādu no bankām, lapa automātiski Tevi nogādās bankas mājaslapā, caur kuru arī varēsi papildināt Mr.Green kontu. Nauda no Tava bankas konta uz Mr.Green kontu nonāks nekavējoties, tiklīdz maksājums būs pabeigts.

Mr.Green, likme.tv

Maksājumus ar bankas kartes starpniecību nodrošina Swedbank. Ja izvēlēsies iemaksāt ar bankas karti, kas ir populārākais maksājumu veids, tad atvērsies maksājuma logs, kurā nāksies ievadīt bankas kartes datus.

Mr.Green, likme.tv

Mr.Green nenodrošina maksājumus ar banku pārskaitījumu. Maksājumi, kas tiks veikti uz Mr.Green rekvizītiem netiks ieskaitīti spēļu kontā, bet tiks atgriezti atpakaļ.

Visām maksājumu metodēm minimālā depozīta summa ir 5 EUR un maksimālā 5000 EUR.

 

Sporta likmes

Laiks veikt sporta likmes! Galvenajā sadaļā izvēlies Totalizators.

Uzreiz Tavam skatam pavērsies aktuālais LIVE sporta piedāvājums un zemāk vari iepazīties ar spēlēm, kas sāksies tuvākajā laikā. Augšējā līnijā, nospiežot uz meklēšanas ikonas, vari atrast jebkuru spēli uz ko vēlies veikt sporta likmes. LIVE sadaļā būs atrodamas visas sporta spēles, kas patreiz notiek un uz kurām vari prognozēt iznākumu spēles norises laikā. My Bets sadaļā vari iepazīties ar savu likmju vēsturi un tālāk jau vari izvēlēties populārākos sporta notikumus.

Ar karodziņiem atzīmētas jau pasaulē populārākās sporta līgas, kuras aizvada regulāro sezonu. Šeit vienmēr atradīsi aktuālākos sporta notikumus.

Mr.Green, likme.tv

Ja vēlies atrast kaut ko noteiktu, tad spied uz “+” un varēsi izvēlēties starp pilnīgi visiem pasaules notikumiem. Šeit atradīsi tādus sporta veidus kā Amerikāņu vai Austrālijas futbolu, kā arī šautriņas, e-sporta un MMA likmes. Atverot jebkuru no sadaļām, varēsi izvēlēties starp visām likmēm zem sporta veida un līgas.

Mr.Green, likme.tv

Mr.Green katrai spēlei piedāvā plašu likmju līniju: veic likmes uz 1×2, virs/zem, handikapu, kurš iesitīs pirmos vārtus u.c. Lai atklātu visu plašo piedāvājumu tirgu, spied uz kādu noteiktu spēli, kas izrādījusi Tev interesi.

Mr.Green, likme.tv

Izvēlies savu likmi un spied uz koeficientu un spēles apakšējā, labajā malā parādīsies Tavs likmes kupons, kurā būs attēlota visa nepieciešamā likmes informācija: spēle, likmes veids, likmes tips, koeficients un iespējamais laimests. Ievadi savu vēlamo summu un spied Veikt Likmi.

Mr.Green, likme.tv

Likmes summa jābūt atbilstošai Tavai konta bilancei, ja gadījumā Tev pietrūks nauda, samazini likmi vai arī iemaksā vairāk!

 

Izmaksa

Izmaksu saņemsi no Mr.Green tikai uz savu reģistrēto bankas kontu (ko norādīji reģistrācijā). Izmaksas tiek veiktas no 09:00 līdz 24:00. Minimālā izmaksa Mr.Green ir 10 EUR un totalizators katru Tavu izmaksu apstrādās stundu pēc Tava pieprasījuma. Lai veiktu izmaksu dodies uz galveno izvēlni  un spied IzmaksaBankas pārskaitījums.

Mr.Green, likme.tv

Par cik maksājumu procesā ir iesaistītas vairākas puses, tad, gadījumā, ja Tava apstiprinātā izmaksa nav nonākusi Tavā bankas kontā, tad sazinies ar Mr.Green atbalsta dienestu, spiežot Uzsākt čatu galvenās izvēlnes pašā apakšā.

Mr.Green, likme.tv

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
4.5/5
2 balsis