Entonijs Džošua – Oleksandrs Usiks, likmes un prognozes, bokss

25. septembra vakarā visu boksa mīļotāju skatieni tiks vērsti Londonas virzienā, jo “Tottenham Hotspur” stadionā savā starpā tiksies divi smagsvari – Entonijs Džouša un Oleksandrs Usiks. Džošua aizstāvēs trīs čempionu jostas, bet vakara gaitā paredzētas vēl piecas cīņas.

Vasarā viss liecināja par to, ka boksa ringā tiksies Džouša un Taisons Fjūrijs, tomēr Fjūrijs vēl nevar cīnīties ar Džošua, jo viņam bija jāpiedāvā revanšs Deontejam Vailderam, kurš piekrita cīņai. Šī iemesla dēļ Džošua komanda meklēja alternatīvu, un tā tika atrasta Usika personā, kurš ir WBO pasaules čempiona titula pretendents.

Mr.Green ir ieradies!

3 x 10 EURBezriska likmes

Interesanti, ka 2012. gadā gan Džošua, gan Usiks triumfēja Londonas olimpiskajās spēlēs – ja anglis to paveica smagsvaros, tad ukrainim tas izdevās vienu svara kategoriju zemāk. Karjeras laikā Džošua aizvadījis 25 profesionālās boksa cīņas un izcīnījis 24 uzvaras, vienīgo neveiksmi piedzīvojot 2019. gada 1. jūnijā, kad šokējoši tika zaudēts Endijam Ruisam. Pagāja seši mēneši, un Džošua revanšējās, tiesa, uzvara izcīnīta pēc punktiem.

Usiks smagsvaros līdz šim aizvadījis tikai divas cīņas, bet abās izcīnītas uzvaras. Kopumā ukrainis 18 reizes aizvadījis profesionālās boksa cīņas, visās reizēs kāpjot ārā no ringa kā uzvarētājam, ieskaitot 2018. gada 27. janvāra vakaru, kad viņš pēc punktiem “Arēnā Rīga” pieveica Mairi Briedi.

Par cīņas favorītu bukmeikeri uzskata Džošua, piedāvājot koeficientu 1,30. Uz to, ka triumfēs Usiks, var uzlikt ar koeficientu 3,35, bet neizšķirtam atvēlēts koeficients 28,00.

Kādus bonusus jaunajiem klientiem piedāvā Latvijas totalizatori: visa informācija šajā apskatā

Jauns totalizators Latvijā!

40 EURvērtas likmes tieši Tev

 

Mūsu partneri
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
11
Raksti
Noderīga informācija 11
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT