Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Somija centīsies gūt savu otro panākumu Eiropas čempionātos

Somijas futbolisti nesvin savu vārtu guvumu, likmetv
9. jūnijs, 2021, 15:35
Somijas futbolisti nesvin savu vārtu guvumu | Foto: Eurosport

Eiropas čempionāta otrā spēļu kārta sāksies 16. jūnijā ar Somijas un Krievijas izlases spēli plkst. 16:00. Tā risināsies Sanktpēterburgā “Gazprom Arena” stadionā.

1
X
2
16:00
Finland —  Russia
1 235
x 11

 

Potenciālie sākumsastāvi:

Somija: vārtsargs – Lukašs Gradeckis, aizsargi – Juka Raitala, Pauļuss Arajuri, Jere Uronens, Deniels Ošonesijs, pussargi – Tims Sparvs, Rasmuss Šillers, Robins Lods, Glens Kamara, uzbrucēji – Tēmu Puki, Joels Pohjanpalo.

Krievija: vārtsargs – Antons Šuņins, aizsargi – Georgijs Džikija, Marios Fernandess, Andrejs Semenovs, Vjačeslavs Karajevs, pussargi – Aleksandrs Golovins, Romāns Zobņins, Aleksejs Mirančuks, Magomeds Ozdojevs, Dmitrijs Barinovs, uzbrucējs – Artjoms Dzjuba.

Nav zināms, vai mačā piedalīties varēs Somijas izlases aizsargs Jona Toivio, kurš aizvadījis treniņu, tomēr viņam ir problēmas ar kāju pirkstiem.

Krievijas futbola izlase pirmajā mačā pret Beļģiju zaudēja aizsargu Juriju Žirkovu, kuram čempionāts noslēdzies traumas dēļ.

Iepriekšējā duelī Somijas izlase debitēja Eiropas futbola čempionātu finālturnīros, guva savus pirmos vārtus un panākumu vēsturē. Precīzu raidījumu veica Jonas Pohjanpalo, tomēr spēli aizēnoja kāds cits, nervus stindzinošs notikums 42. minūtē. Dānijas izlases futbolists Kristians Ēriksens pēc pēkšņas sirdsdarbības pārtraukšanās krita. Gan futbolisti, gan tiesnesis, gan arī ārsti reaģēja ļoti laicīgi, dāņiem ap savu futbolistu izveidojot sieniņu, lai kameras neredzētu notiekošo, tiesnesim laicīgi apturot spēli un aicinot laukumā medicīnas personālu.

Spēlētājam bija nepieciešama sirds masāža, lai atgrieztu pie dzīvības. Pēc 15-20 minūšu ilgas cīņas spēlētājs atgriezās pie samaņas un tika nogādāts slimnīcā. Sākotnēji cīņa tika pārcelta dienu vēlāk, taču vēlāk pēc abu iesaistīto pušu piekrišanas duelis tika atsākts tajā pašā vakarā, pēc saņemtās informācijas, ka briesmas futbolista veselībai vairs nedraud, tiesa, piedzīvotais šoks neļāva dāņiem parādīt labāko sniegumu, un somi realizēja savu vienīgo izpildīto sitienu vārtu rāmī.

Pēc vārtu guvuma Pohjanpalo, solidarizējoties ar pretiniekiem, demonstratīvi nesvinēja vārtu guvumu, parādot cieņu Ēriksenam.

Pēc negadījuma izteiktas bažas, ka 29 gadus vecais futbolists vairs nevarēs atgriezties profesionālajā futbolā, jo šādi atgadījumi tiek ņemti vērā ļoti nopietni un neviens nevēlās šāda scenārija atkārtošanos.

Arī Krievijas un Beļģijas duelī neiztika bez starpgadījumiem. Ļoti smagu traumu guva gan Beļģijas pārstāvis Timotī Kastaņs, gan Krievijas futbolists Jurijs Žirkovs, abiem noslēdzot čempionātu.

Mačā Krievijas izlase nespēja demonstrēt labāko sniegumu, atzīstot pretinieku pārākumu ar rezultātu 0:3.

Somijas izlase ar Krievijas futbolistiem ir tikusies četras reizes, visās pārākiem esot Krievijas futbolistiem. Somi tikai reizi vēsturē spējuši gūt vārtus, kamēr ielaiduši 15.

Iepriekšējo četru savstarpējo maču rezultāti:

Datums

TurnīrsRezultāts

Uzvarētājs

16.08.1995.

Eiropas čempionāta kvalifikācija6:0

Krievija

15.11.1995.

Eiropas čempionāta kvalifikācija3:1

Krievija

15.10.2008.

Pasaules kausa kvalifikācija3:0

Krievija

10.06.2009

Pasaules kausa kvalifikācija3:0

Krievija

Arī šajā duelī izteikti favorīti būs Krievijas izlases pārstāvji, kuriem piešķirts koeficients 1.73. Iespēja uz neizšķirtu novērtēta ar 3.85, bet Somijai tā ir 6.10.

Četros no iepriekšējiem pieciem mačiem ar Somijas dalību laukumu komandas pametušas, abām gūstot vismaz vienus vārtus. Iespēja, ka tas notiks arī šodien, ir 2.38.

https://likme.tv/prognozes/prognoze-krievija-izcinis-pirmo-uzvaru/

https://likme.tv/prognozes/prognoze-somija-pret-krieviju/

https://likme.tv/likmju-skola/kadus-bonusus-jaunajiem-klientiem-piedava-latvijas-totalizatori-visa-informacija-saja-apskata/

Standings provided by Sofascore
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis