5 X 10 EUR bezriska likmes
Saņemt

Par 2009. gada notikumiem no Ronaldu vēlas piedzīt milzīgu summu

Krištianu Ronaldu, likmetv
30. aprīlis, 2021, 14:42
Krištianu Ronaldu | Foto: "Juventus"

Vēl aizvien nav beigušās Turīnas “Juventus” zvaigznes Krištianu Ronaldu nedienas. Tiesa paziņojusi summu, ko vēlas iegūt bijusī modele Katrīna Majorga par seksuālu uzmākšanos, kurā futbolists apsūdzēts 2018. gadā.

Jaunākajā tiesas ziņojumā teikts, ka cietusī puse vēlas saņemt 56 miljonus (~64,5 miljonus eiro) mārciņu, par seksuālu izmantošanu, ko portugālis esot veicis 2009. gadā, kādā viesnīcā Lasvegasā.

Majorga vēloties 18 miljonus mārciņu (~20,7 miljonus eiro) par “pagātnes sāpēm un ciešanām”, šādu pat summu par “nākotnes sāpēm un ciešanām, kā arī vēl 18 miljonus mārciņu par nodarīto kaitējumu.

37 gadus vecās apsūdzētājas izdevumi sasniedz 1,4 miljonus mārciņu (~1,6 miljonus eiro), kā arī 1,1 miljonu (~1,3 miljonus eiro)  lielus juridiskos izdevumus, kas kopā veido 56,5 miljonus mārciņas (~65,1 miljonu eiro) lielus izdevumus no futbolista. Tas ir zvaigznes divu sezonu algas “Juventus” sastāvā.

36 gadus vecais futbolists noraidījis bijušās modeles prasības. 2010. gadā Majorga piekritusi tam, ka Ronaldu norēķināsies ar 270 tūkstošiem mārciņu (~311 tūkstošus eiro). Tomēr 2018. gadā apsūdzētāja Lasvegasas tiesā paziņojusi, ka esot mentāli iespaidota, lai piekristu šai summai.

Viņas komanda ir iesniegusi sarakstu ar vairāk kā 60 cilvēkiem, kuru liecības vēlētos uzklausīt. Tas iekļauj 35 gadus veco Jasmīnu Lenardu, kas apgalvo, ka tikusies ar futbolistu pirms 10 gadiem. Tāpat, sarastā ir trīs policijas darbinieki, kas izskatīja oriģinālo lietu, “Juventus” prezidents Andrea Agneli, Rolnaldu aģents Horhe Mendess un padomdevējs Endijs Kvins.

Pats futbolists visas apsūdzības noliedz. “Izvarošana ir briesmīgs noziegums, kas ir pret visu, kas es esmu un kam ticu.”

Mēs izvēlamies

Sporta iepazīšanās bonuss līdz 165€ bezmaksas likmēs! SAŅEMT
5 x €10 likmes bez riska! + Pasaules kausa piedāvājumi
Negaidi! Pievienojies jautrībai!
Saņemt bonusu