40 EUR bezriska likme
Saņemt

A Sērijā divu vidusdaļas vienību duelis

"Verona" pret "Bologna", likmetv
17. maijs, 2021, 8:55
"Verona" pret "Bologna" | Foto: Granthsala

Šovakar Eiropas spēcīgākajās līgās tiks aizvadīta viena spēle, Itālijas A Sērijā “Verona” uzņems “Bologna”, lai cīnītos par augstāku pozīciju tabulas vidusdaļā sezonas noslēgumā. Mača sākums 21:45 pēc Latvijas laika.

 

1
X
2
21:45
x 3
2 4
21:45
2 4.1

 

Sastāva iztrūkumi

Mājiniekiem īstu problēmu ar sastāvu nav, uz jautājuma zīmes par dalību mačā esot vien Marko Benassi, kurš nav aizvadījis nevienu spēli. 

“Bologna” palīdzēt nevarēs Nikolass Domingess un Ārons Hikijs, bet Matiasa Svanberga, Harija Medela un Federiko Santandera dalība nav zināma.

Abas vienības turnīra tabulā atrodas pa vidu – “Verona” ir 10. pozīcijā, bet “Bologna” tieši aiz tās. Mājinieku uzdevums ir saglabāt šo vietu, jo augstāk nonākt nav iespējams. Viesi var apsteigt savus šodienas pretiniekus, bet arī šīs komandas galvenais uzdevums ir nenoslīdēt zemāk tabulā. 

“Verona” nav spējusi izcīnīt panākumu jau septiņos mačos pēc kārtas, iepriekšējā kārtā ar 1:2 piekāpjoties “Crotone”, kas atrodas 19. pozīcijā.

Arī “Bologna” sezonas noslēgums nav no veiksmīgākajiem. Uzvara nav svinēta piecos dueļos pēc kārtas un kārtu iepriekš 0:2 nācās atzīt “Genoa” pārākumu.

Sezonas pirmajā savstarpējā duelī ar 1:0 pārāki izrādījās “Bologna” pārstāvji. 

Šodien par nelielu favorīti tiek uzskatīti mājinieki, kuriem uzstādīts koeficients 2.45. Neizšķirta varbūtība ir 3.45, bet “Bologna” uzvara vērtēta ar 3.05.

“Verona” nav spējusi gūt vārtus pirmajā puslaikā septiņās iepriekšējās mājas spēlēs. Iespēja, ka viņiem tas neizdosies arī šodien, – 1.89.

Četros no pieciem iepriekšējiem dueļiem, kad tikušās abas vienības, gūti mazāk kā 2,5 vārti. Šajā spēlē bukmeikeri to vērtējuši ar 2.23.

Standings provided by Sofascore
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis