40 EUR bezriska likme
Saņemt

Kad LIVE likmes tenisā ir laba doma

Kad LIVE likmes uz tenisu ir laba doma, likme.tv

Ierasti attieksme pret LIVE likmēm tenisā ir neviennozīmīga. Neapšaubāmi, ka bukmeikeri bieži ievilina savos slazdos ar dažādiem LIVE likmju piedāvājumiem, no kuriem psiholoģiski nesagatavotai un ar plašām zināšanām neapveltītai personai izkļūt ir grūti. Ja vēl nav stingra rīcības plāna un spēlētājs ir azartisks, tas nereti noved pie biežiem zaudējumiem. Būsim godīgi – kuram no mums ne reizi dzīvē nav bijusi situācija, kad gribas visu iegūt tūlīt un uzreiz? Tomēr šoreiz stāsts nav par to. Raksta turpinājumā skaidrosim, kad un pie kādiem apstākļiem LIVE likmes tenisā var būt noderīgas un palielināt spēlētāja peļņu.

Protams, tenisā ir ļoti daudz LIVE likmju stratēģijas, kurās bieži tiek izmantoti dažādi rezultāta panākšanas veidi, kā piemēram, spēlēšana uz breiku, situācijas pie 40 pret 40, kopējais punktu skaits, u.t.t. Attiekties pret stratēģijām var dažādi, taču gandrīz visu to pamatā ir nopietns laika ieguldījums jeb citiem vārdiem sakot – ilga sēdēšana pie monitora vai mobilā telefona. Ja skatāmies no ilgtermiņa perspektīvas, diez vai šāds piegājiens liekas pievilcīgs. Neanalizēsim iepriekš minētos punktus, bet joprojām vērsīsim uzmanību tenisa spēles sākuma likmju līnijai. Kā to var izmantot savā labā, veicot LIVE likmes? Piedāvājam četrus punktus, pēc kuriem vadīties, kas varētu būt noderīgie spēlētājiem – iesācējiem.

 

LIVE likme kā apdrošināšanās likmei pirms mača

Teniss kā sporta veids bieži ir diezgan neparedzams un neizservēti seti, zaudēti jau uzvarēti mači, nerealizēti spēles punkti (“match point”) nav tik reta parādība. Līdzīgi ir ar situācijām, kad par mača uzvarētāju kļūst spēlētājs, kurš pirms tā bijis absolūts nefavorīts. Ja iepriekš tāda veida situācijas galvenokārt varēja attiecināt uz sieviešu tenisu, tad pēdējos gados līdzīgas tendences parādījušās arī vīriešu sacensībās. Līdz ar to, par pieņemamu variantu kļuvusi apdrošināšanās arī šādās situācijās. Jā, uzvaras gadījumā Jūs zaudēsiet daļu no peļņas, ja nebūtu to darījis, no otras puses – Jums būs daudz mierīgāk vērot maču.

 

LIVE likme kā pamata likme

Nereti ir situācijas, kad koeficients uz tenisistu, par kura uzvaru mēs nešaubāmies, pirms spēles likmju līnijā ir gana nepievilcīgs, lai tā dēļ riskētu ar saviem līdzekļiem. Tādās situācijas ir vērts nogaidīt, kad spēle ir sākusies un mēģināt “noķert” daudz lielāku koeficientu LIVE likmē. Protams, vienmēr pastāv risks, ka izvēlētajam favorītam nav “viņa diena”, tomēr jāstrādā ir ilgtermiņā, nevis viena mača ietvaros. Darot to regulāri, pastāv liela iespēja, ka favorīts spēli uzsāk lēni, tomēr tās gaitā “pieliek” un izcīna uzvaru, bet LIVE likmes koeficients jau būs bijis ievērojami lielāks. Ja pareizi izvēlās spēlētājus, šī ilgtermiņā var būt ļoti noderīga taktika. Galvenais – atrasts īstos mačos un sekot līdzi statistikai.

 

LIVE likme, vadoties pēc laukumā redzētā

Šī pieeja ir piemērota, pirmkārt, tiem, kuriem ir pienācīga pieredze tenisa pasaulē, kuri ir spēlējuši to paši vai ir kaut kādā veidā tieši saistīti ar pašu spēli, un ne tikai ar likmēm un darbu ar bukmeikeru līnijām un piedāvātajiem koeficientiem. Vērojot kādu spēles nogriezni, šāda persona, vadoties pēc savas pieredzes un zināšanām, var daudz ko noteikt – cik ērts vai neērts spēles stils ir pretiniekam, kādu taktiku kurš izmanto, kurš ir vairāk noguris, kurš mazāk, kā arī citas nianses. Iesācējiem to novērtēt ir daudz sarežģītāk. Protams, tādās situācijās var redzēt arī tenisa spēlētāja attieksmi, viņa izturēšanos laukumā, viņa vēlmi uzvarēt, motivāciju un citas lietas. Tas ir viss, ko “plikā līnija” mums nerādīs. Tas mums zināmā mērā dod zināmas priekšrocības salīdzinājumā ar bukmeikeriem.

 

Spēles pagrieziena punkts

Pieredzējušam tenisa pazinējam, vērojot spēli tiešraidē vai klātienē, ir iespējams paredzēt potenciālās izmaiņas spēles dinamikā pirms uz tām paspēj reaģēt bukmeikeri, kas arī izpaužas likmju līnijās (koeficientos). Tas var būt uzkrātais nogurums, meistarīgi uzvarēta izspēle kāda tenisista izpildījumā, te iespējams savainojums vai tā sekas. Tādas lietas pieredzējuši tenisa pazinēji nereti pamana ātrāk nekā bukmeikers, kurš šo spēli “vada” (izliek LIVE koeficientus).

 

Pārdomas…

Jebkurā gadījumā spēlētāji paši var izvēlēties vai izmantot LIVE likmes vai nē. Tām ir gan savas priekšrocības, gan mīnusi. Priekšrocības būtu tās, kas iepriekš rakstā minētas, savukārt mīnusi – ja nevarat savilkt kopā ar savām zināšanām un izpratni izlasīto. LIVE likmes var nest peļņu, ja pieņemat lēmumus vadoties pēc konkrētas sistēmas, nevis uz “dullo” vai iekrītat azartā ar vēlmi pēc iespējas ātrāk atgūt zaudēto naudu. Tas vienmēr būs ceļš uz biežiem un ātriem, un kas svarīgākais – sāpīgiem zaudējumiem!

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss