Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Dalasa stratēģijas pielietošana, veicot likmes – kā to izmantot

Dalasa likmju stratēģija, likme.tv

Profesionālā totalizatoru pasaule atrodas nepārtrauktā kustībā un tiecas pilnveidoties, tāpēc regulāri parādās dažādas stratēģijas, ar kurām mēs Jūs iepazīstinām. Šī raksta ietvaros apskatīsim Dalasa stratēģiju. Stratēģiju izveidoja un publicēja slavenais totalizatoru spēlētājs Airats Dalass (Ayrat Dallas). Tās būtība ir likmju izdarīšana uz futbola komandu individuālo vārtu kopsummu, pie tam likmes ir jāveic mača gaitā, jo spēles dinamika ir atkarīga no komandu spēles kvalitātes.

 

Dalasa stratēģija

Kā jau minēts ievadā, stratēģija tiek izmantota futbolā, veicot likmes spēles laikā, kas ļauj palielināt paredzamo notikumu skaitu. Mūsdienās ir pieejamas daudz un dažādu sporta veidu tiešās translācijas, sākot ar pasaulē labi pazīstamu un ne tik pazīstamu klubu līdzdalību. Profesionāli totalizatoru spēlētāji iesaka nesteigties ar likmju izdarīšanu pirms mača, bet gan analizēt informāciju, vērojot notikumu gaitu laukumā, tādējādi nosakot favorītu, noskatīties, kā komandas spēlē pirmās 10-15 minūtes, un izanalizēt viņu iespējas. Ja spēle norit tā, kā Jūs gaidījāt pirms mača sākuma, varat droši veikt likmi.

Dalass totalizatoru spēlētājiem iesaka veikt likmes uz mača “autsaideru” kopējo vārtu skaitu, kā arī uz abu komandu kopējo vārtu skaitu, liekot uz “mazāk”, izvēloties tādas spēles, kur viena komanda ir nedaudz vājāka par pretinieku. Vislabāk likmes veicējām ir tad, kad viņš pats vēro maču un var analizēt spēles situācijas un komandu stāvokli. Pieredzējuši spēlētāji parasti liek uz to, ka “autsaideri” vārtus negūs. Ir svarīgi atcerēties, ka spēlētājam jābūt piesardzīgam, jo nejauši gūti vārti novedīs pie likmes zaudēšanas.

 

Dalasa stratēģijas noslēpums

Lai šī stratēģija Jums nestu peļņu, konkrētais sporta notikums pirms tam ir rūpīgi jāizanalizē. Nepietiek vien ar to, ka Jūs paļaujieties uz lielajām koeficientu izmaiņām mača laikā, ko veikuši bukmeikeri. Pat nosakot komandu stiprās un vājās puses un izanalizējot mača gaitu, iegūt laimestu nemaz nav tik viegli. Tiem, kam patīk ātri nopelnīt naudu, šāda stratēģija var nestrādāt, tāpēc tā ir tuvāka ilgtermiņa stratēģijām.

Daudzi totalizatoru spēlētāji, kuri izmantojuši šo stratēģiju, apgalvo, ka rūpīgi izvēloties mačus, laimēto likmju īpatsvars sasniedz pat 80% Viņi uzskata, ka mačos, kur tiekas dažāda līmeņa komandas, „outsaideri”  ļoti reti spēj pārsteigt sporta sekotājus ar diviem gūtiem vārtiem. Pirms veikt likmi, ieteicams atkārtoti rūpīgi analizēt maču, lai izslēgtu iespējas nonākt zaudētāja lomā.

 

Dalasa stratēģija LIVE likmēs

Dotajai stratēģijai totalizatoru spēlētāji devuši savu nosaukumu – “stratēģija uz kopējo mazāk gūto vārtu skaitu”. Jūs tiešraidē sekojat līdzi mača norisei un gaidāt, kamēr “autsaideri” pirmajās 30 minūtēs atklās rezultātu. Tajā brīdī Jums jāveic likme uz kopējo gūto vārtu skaitu mačā “mazāk 2,5”, proti, pievienojiet koeficientu 1,5 esošajam vārtu skaitam.

Tātad, ja spēles rezultāts tajā momentā ir 1:0, tad jāliek uz “mazāk 2,5”.

 

Pieredzējušu totalizatoru spēlētāju padomi

Lai šī stratēģija darbotos, likmes veicējam jāspēj ātri novērtēt mača notikumus un noteikt komandas, kuras bukmeikeri novērtējuši par zemu. Totalizatora spēlētājam jāzina dažādu čempionātu klubi un viņu sniegums pēdējos mačos, kā arī vieta turnīra tabulā, kuri spēlētāji iztrūkst, u.t.t. Likmes nevajadzētu veikt uz studentu līmeņa sacensībām, draudzības mačiem un sieviešu sacensībām, jo tur biežāk notiek negaidīti iznākumi.

Nav arī ieteicams likt savu naudu uz spēlēm, kurās sacenšas komandas ar atšķirīgām sastāva komplektācijas iespējām un meistarību. Kad viena no komandām ir vadībā ar 6:0, tad loģiski, ka tai zūd koncentrēšanās un iestājas atslābums. Spēlētāji aizvien mazāk uzmanības pievērš spēlei aizsardzībā. Tādā situācijās palielinās varbūtība, ka favorīti ielaidīs vārtus un tādējādi Jūsu likme zaudēs.

Tāpat nevajadzētu izvēlēties augsta līmeņa čempionātus, jo tur komandu spēku samērs, lai arī pastāv top un lejasgala klubi, tomēr ir stipri līdzīgāks nekā zemāka līmeņa turnīros, kur paredzēt iznākumu ir vieglāk.

Autors
Roberts Ūdris - Redaktors
Redaktors
Roberts ir sporta satura radītājs: darbojas kā freelance žurnālists vairākos Latvijas vadošajos medijos, īpašu uzmanību pievēršot basketbolam. Viņam sveša nav iGaming nozare, kurai jau vairāku gadu garumā Roberts gatavo materiālus par sporta notikumiem, sporta likmēm un prognozēm.
Raksta vērtējums
-/5
0 balsis