Kāpnes

“Kāpņu” stratēģiju pārsvarā izmanto spēlētāji – iesācēji, kuriem iepriekš ir izdevies laimēt noteiktu summu, izmantojot cita veida likmes. Šajā materiālā stāstīsim par tās noteikumiem, priekšrocībām un trūkumiem.

Kas tev jāzina par “kāpņu” stratēģiju?

Stratēģija “kāpnes”, pamatojoties uz nosaukumu, nozīmē, ka Jūs veicat vairākas darbības, lai nonāktu pie laimesta. Spēlētājs paņem noteiktu summu vai procentus no savas likmes vērtības un sāk tās veikt nevis uz visaugstākajiem, bet uzticamākajiem koeficientiem. Sākumā spēlētājam pašam ir jānosaka sev vēlamā summa, kuru viņš vēlas laimēt.

Atcerieties: jo mazāka būs vēlamā laimesta summa, jo mazāk soļu jāveic uz “kāpnēm”. Līdz ar to Jums ir lielākas iespējas sasniegt sev vēlamo rezultātu.

Parasti spēlētāji izvēlas veikt likmes ar koeficientu ne lielāku kā 1,3. Ja esat pārliecināts par likmi pēc rūpīgas sporta notikumu analīzes, varat izmantot arī augstākus. Protams, ir arī apgrieztie piemēri – lai būtu pilnīgi pārliecināti par likmi, spēlētāji izvēlas pat koeficientu 1,1.

Katrs “kāpņu” solis nozīmē spēli “uz visu banku” jeb uzlikto ar palielinājumu par summu, kas tika uzvarēta iepriekšējā “kāpņu” posmā. Tāpat pastāv “kāpņu” likmes atzars, kad spēlētājs pats sev izveido rezerves summu no laimētās naudas. Arī  šī stratēģija tiek bieži praktizēta.

Piemērs: Jūs veicat likmi 10 000 eiro apmērā. Spēlētājs izvirza uzdevumu laimēt 5000 eiro (“tīrā” peļņa). Tātad Jūs sākotnējo summu vēlaties palielināt par 50%. Katrā solī tiek veikta likme ar kopējo + nauda, ​​kas laimēta iepriekšējā posmā.

Piemērs tā tabula

Šajā piemērā “kāpnes” sastāv tikai no četriem posmiem, no kuriem otrais izrādījās visriskantākais, ja runājam par koeficienta lielumu, vienlaikus tas bija arī visrentablākais, kas ievērojami palielināja kopējo laimestu.

Pievienojies Olybet un saņem bonusu!

50 EUR bonuss

Mīnusi

Galvenais “kāpņu” risks ir viegli saprotams – tiklīdz kāda likme zaudē, visa iepriekš veidotā struktūra sabrūk. Proti, ja “kāpnes” sabrūk, tad visi ieguldītie līdzekļi tiks zaudēti.

Šī iemesla dēļ ir jārēķinās ar diviem nozīmīgiem faktoriem:

–          “Kāpņu” galvenais fundaments ir tāds, ka labāk katru nākamo soli veikt ar mazāku koeficientu nekā iepriekšējo. Tāpēc pēdējā posmā, kad līdz vēlamā laimesta iegūšanai ir palicis ļoti maz, ieteicams atteikties no koeficienta, kas pārsniedz vērtību 1,2. It īpaši, ja Jūs operējat ar lieliem naudas līdzekļiem.

–          Nav vērts dzīties pakaļ īslaicīgam rezultātam un izvēlēties veikt likmes uz zemiem koeficientiem. Katra jauna likme vai “kāpņu” solis jāapsver un jāizvērtē pēc iespējas nopietnāk. Atcerieties, ka labākās „kāpnes”, kas Jums dos reālāku iespēju tikt pie liela laimesta, tiek uzceltas vadoties pēc sporta notikumiem, kas notiek nevis pēc īsa intervāla, kā piemēram, pēc stundas vai divām, bet dienām vai pat mēnešiem.

Plusi

Minimāls risks, izvēloties notikumus ar zemiem koeficientiem. Pilnīga koncentrēšanās uz vienu likmi bez ilgstošas analīzes un labāko variantu meklējumiem.

Ja spēlētājam ir viena kopīgā banka, kas ar katru precīzi prognozēto notikumu aug, tad katra likme tiks izvēlēta īpaši uzmanīgi. Visa bankas zaudēšana dažu sīkumu dēļ – tas ir sāpīgi un nepatīkami.

Tev varētu interesēt arī šie raksti:

Kas ir “flat” sporta likmēs? Stratēģijas apraksts un piemēri
Stratēģija “koridori” – piemēri, padomi un instrukcijas
Oskara Grainda stratēģija

Pievienojies Betsafe jau šodien un iegūsti

50 EURvērtas likmes

Mūsu partneri
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas, likme.tv
10
Raksti
Reģistrēšanās un spēlēšana totalizatorā: instrukcijas 10
Raksti
Visparīga informācija, likme.tv
15
Raksti
Noderīga informācija 15
Raksti
Likme tv blogs, likmetv
13
Raksti
Sporta likmju veidi 13
Raksti
Likme TV
Likme TV nav azartspēļu organizētājs. Portālam ir informatīvs raksturs. Visas tiesības rezervētas 2021
Palielināts koeficients 35,00 par pirmo veikto iemaksu! SAŅEMT