Bezriska likme līdz 50 EUR
Saņemt

Labākie Mr.Green totalizatora bonusi

(1)
Filtrs
  • Bonuss
    Trīs bezriska likmes ar Mr. Green sporta reģistrācijas bonusu!
    Kļūsti par jaunu Mr. Green sporta likmju veicēju un izmanto tā dāsno iepazīšanās bonusu. Atlīdzībā par reģistrāciju Mr. Green Tev…

MrGreen Latvijas tirgū saistās ne tikai ar plašu sporta veidu un likmju klāstu, bet arī ar iespaidīgiem bonusiem. Katrs Mr.Green sporta totalizatora lietotājs var kvalificēties reģistrācijas piedāvājumam un pārējiem sporta bonusiem. Sāc savu sporta likmju pieredzi Mr.Green totalizatorā ar tā dāsno jauno klientu piedāvājumu, kā rezultātā savā īpašumā iegūsi vairākas bezriska likmes. Pēc to izmantošanas, turpini piedalīties pārējās sporta akcijās, lai likmju veikšana Mr.Green totalizatorā būtu vēl aizraujošāka.

Tonybet akcijās piedalīties ir ļoti ērti, kā arī bonusus saņemt ir pavisam viegli – Tev tikai jāizpilda uzdevumi, kas parasti ir likmju veikšana.

Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
5/5
1 balss