40 EUR bezriska likme
Saņemt

Trīs bezriska likmes ar Mr. Green sporta reģistrācijas bonusu!

Saņemt bonusu

Kļūsti par jaunu Mr. Green sporta likmju veicēju un izmanto tā dāsno iepazīšanās bonusu. Atlīdzībā par reģistrāciju Mr. Green Tev dāvinās veselas trīs bezriska sporta likmes. Katra saņemtā bezmaksas likme 10 EUR vērtībā. Pēc veiksmīgas reģistrācijas un iemaksas veikšanas, Tev tiks dota iespēja veikt trīs sporta likmes. Ja tās būs neprecīzas, tad zaudējuma gadījumā tās tiks atmaksātas 100% apmērā jeb 10 EUR par katru likmi. Likmju laimesta gadījumā, saņemto naudu varēsi paturēt sev un rīkoties ar to, kā vien vēlies – izmaksā uz savu bankas kontu vai arī pārbaudi savu veiksmi un prognozē sporta notikumus Latvijas jaunākajā sporta totalizatorā – Mr.Green.

Bezriska jeb bezmaksas sporta likmes ir lielisks veids, lai iepazītu jauno totalizatoru. Tās izmantojot, vari iegūt lielus laimestus, neriskējot pašam ar savu naudu. Saņemtajām bonusa bezmaksas likmēm nav noteikts maksimālais koeficienta limitu, kas ļauj veikt likmes uz īpaši augstiem sporta koeficientiem.

Lai saņemtu trīs 10 EUR bezriska sporta likmes Mr.Green sporta totalizatorā, nepieciešams veikt vairākus soļus.

  1. Vispirms reģistrējies Mr. Green sporta totalizatorā. Šis process ir ļoti vienkāršs un ātrs. Tam Tev būs jāvelta tikai dažas minūtes.
  2. Pirms veic savu pirmo iemaksu, dodies uz Mr.Green akcijas sadaļu –  Piedavājumi. Atrodi iepazīšanās akciju, kas saucas: “Saņem 3×100% bezriska likmes” un spied pogu Pieteikties.
  3. Izmanto vienu no iemaksu veidiem un papildini savu jauno Mr. Green kontu par vismaz 10 EUR. Lai aktivizētu piedāvājumu vari veikt arī lielāku iemaksu. Ja vēlies uzreiz optimāli veikt visas saņemtās bezriska likmes, iesakām uzreiz iemaksāt vismaz 30 EUR. Varēsi veikt trīs likmes, negaidot, kad katra likme noslēgsies.
  4. Veic trīs 10 EUR bezriska likmes. Akcijai kvalificējas pirmās trīs Tavas veiktās sporta likmes, kas atbilst nosacījumiem. Lai Mr.Green Tev atmaksātu veiktās likmes, Tev kuponā jānorāda, ka tiek veikta bezriska likme. Mr. Green akcijai kvalificējasi tikai vienkāršas likmes jeb likmes ar vienu notikumu kuponā. Tās var būt gan pre-match likmes, gan LIVE likmes un katrs notikuma koeficients drīkst būt ne mazāks par 1.50. Kā akcijas likmes, izvairies tās veikt uz Āzijas handikapiem vai Virs/Zem likmju piedāvājumiem, kur tiek piedāvāti īpaši noteikumi, piemēram. 0.25, 0.75, 1.75 utt.

PIEVIENOJIES ŠEIT

Saņemt bonusu
Autors
Artūrs Koroļkovs - Galvenais redaktors
Galvenais redaktors
Artūrs ir satura un sociālu tīklu menedžeris, kuram ir bagātīga pieredze darbojoties iGaming nozarē. Artūrs lieliski izprot industrijas izaicinājumus un spēj atrast lieliskus risinājums sociālo tīklu marketingā, kā arī piemērota satura radīšanā.
Raksta vērtējums
4/5
1 balss
Saņemiet visus bonusus uz savu e-pastu